Başarılılara ödülleri verildi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
FutbolSpor

Başarılılara ödülleri verildi

Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde verilen, K-Pet Süper Futbol Lig’de haftanın başarılıları ödüllerinin 19’uncusu sahiplerini buldu

 


PLAKET VE 200’ER TL ÖDÜL: K-Pet Süper Lig’de 19’uncu haftanın başarılıları Yenicami Teknik Sorumlusu Özgü Bayraktar, Göçmenköy futbolcusu Fikret Yağcıoğlu ve Hamitköy-G.Gücü maçının orta hakemi Kerem Eran olarak belirlenmişti. Haftanın başarılılarına 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketleri, dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törende verildi

 

Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde verilen “futbolda haftanın başarılıları” organizasyonun 19’uncusu dün gerçekleşerek ödüller sahiplerine takdim edildi. K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemine Havadis ve Atakom işbirliğinde 200’er TL nakit para ve plaket verildi.

Ligin 19.haftasında orta sıralarda yer alan Yenicami ile Lefke’nin mücadelesinden Yenicami deplasmandan 4-1 galip ayrıldı.

 

İkinci devredeki 3’üncü galibiyetini elde eden Yenicami geçen hafta elde ettiği Doğan Türk Birliği galibiyeti sonrasında bu kez zorlu Lefke deplasmanından 3 puanla ayrılmayı başardı.

Yenicami Teknik Sorumlusu Özgü Bayraktar hem diziliş hem de oyuna müdahaleleriyle galibiyette önemli rol oynayarak haftanın en başarılı teknik adamı olarak belirlendi.

19’uncu haftada başkentin iki temsilcisi Göçmenköy ve Çetinkaya kozlarını Lefkoşa Atatürk Stadı’nda paylaştı. Konuk takım olarak sahaya çıkan Göçmenköy maçtan 2-1 galip ayrılarak 8.sıraya yükseldi. Göçmenköy’ün galip gelmesinde önemli katkısı olan Fikret Yağcıoğlu haftanın futbolcusu oldu.

Süper Lig’de 19’uncu haftada alt sıralardan kurtulma mücadelesindeki Hamitköy ve Gençlik Gücü Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı’nda karşı karşıya geldi. Bu kritik mücadelede ev sahibi ekip Hamitköy, Gençlik Gücü’nü 1-0 mağlup ederek önemli bir galibiyete imza attı. İki kırmızı kartın çıktığı bu mücadelede başarılı bir yönetim sergileyen orta hakem Kerem Eran haftanın hakemi olarak belirlendi.

On dokuzuncu haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemine, ödüller yanı sıra 200 TL’lik nakit paraları dün, Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törende verildi.
Törende haftanın teknik adamı olarak belirlenen Yenicami Teknik Sorumlusu Özgü Bayraktar’a ödülünü Havadis Gazetesi Spor Müdürü Ahmet Özsoy takdim etti.
Haftanın hakemi seçilen Kerem Eran ise plaket ve para ödülünü MHK Hakem Eğitim Sorumlusu Mehmet Malek’in elinden aldı.

Haftanın futbolcusu seçilen Göçmenköy’den Fikret Yağcıoğlu’na ödülünü ise Milli Takım eski teknik direktörü Turgay Kara verdi.

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar