Başarılılar ödüllendirildi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Aralık 1, 2023
Diğer SporlarSpor

Başarılılar ödüllendirildi

Atakom Limited

K-Pet Süper Lig’de 15. haftanın başarılıları olarak belirlenen Yenicami Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu, Yenicami futbolcusu John Ebuka Okoye ve hakem Fehim Dayı, 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı

2017-2018 futbol sezonunda K-Pet Süper Lig’de her haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi, Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde ödüllendirilmeye devam ediyor.

K-Pet Süper Lig’in 15. haftasında konuk ettiği Türk Ocağı’nı 4-0 mağlup ederek ligin ilk devresini lider bitiren Yenicami’nin Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu haftanın en başarılı teknik adamı olarak seçildi.


Aynı karşılaşmada Türk Ocağı filelerini 3 kez sarsarak hat-trick  yapan ve gol krallığı yarışında ilk sıradaki K. Kaymaklı oyuncusu Uğur Gök’ü yakalayan geçtiğimiz sezonun gol kralı Yenicamili John Ebuka Okoye de haftanın futbolcusu oldu.

Lefke’nin deplasmanda Ozanköy’ü 1-0 mağlup ettiği karşılaşmada başarılı bir yönetim sergileyen Fehim Dayı da haftanın hakemi olarak belirlendi.

Süper Lig’de 15. haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi olarak belirlenenler, 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı.

Törende, haftanın teknik adamı seçilen Sedat Devecioğlu’na ödülünü Havadis Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Ekmekçi, haftanın futbolcusu olan John Ebuka Okoye’ye ise Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy takdim etti.

Haftanın hakemi olarak belirlenen Fehim Dayı’ya da ödülünü Atakom Ltd. Pazarlama Müdürü Akay Aşina verdi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar