Başarılılar ödüllendirildi

17 Kasım 2017 Cuma | 13:35
ödül

8.HAFTA ÖDÜLLERİ VERİLDİ:  K-Pet Süper Lig’de 8. haftanın başarılıları olarak belirlenen Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü İltaç Karayel, Küçük Kaymaklı futbolcusu Uğur Gök ve hakem Hüseyin Eyyüpler, 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı.

2017-2018 futbol sezonunda K-Pet Süper Lig’de her haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi, Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde ödüllendirilmeye devam ediyor.

K-Pet Süper Lig’in 8. haftasında deplasmanda Cihangir’i 4-1 mağlup ederek zirveye yükselen Küçük Kaymaklı’nın Teknik Direktörü İltaç Karayel haftanın en başarılı teknik adamı olarak seçildi.

ödül2

Aynı karşılaşmada attığı 3 golle hat-trick yapan ve 1 golün de asistini vererek maça damga vuran Küçük Kaymaklı’nın yıldızı Uğur Gök, haftanın futbolcusu oldu.

Binatlı’nın konuk ettiği Yeni Boğaziçi ile 1-1 berabere kaldığı karşılaşmada başarılı bir yönetim gösteren hakem Hüseyin Eyyüpler haftanın hakemi olarak belirlendi.

Süper Lig’de 8. haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi olarak belirlenenler, 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı.

ödül3

Törende, haftanın teknik adamı İltaç Karayel’e ödülünü Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy, haftanın futbolcusu olan Uğur Gök’e ise Atakom Ltd. Pazarlama Müdürü ve eski Küçük Kaymaklı kaptanı Akay Aşina takdim etti.

Haftanın hakemi Hüseyin Eyyüpler’e ise ödülünü KTFF MHK Eğitimcilerinden Mehmet Özbilgehan verdi.