Başarılılar ödüllendirildi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Nisan 13, 2024
Diğer SporlarSpor

Başarılılar ödüllendirildi

havadis

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU:   K-Pet Süper Lig’de 2. haftanın başarılıları olarak belirlenen Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan, Doğan futbolcusu Kenan Oshan ve hakem Mehmet Malek, 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı

2017-2018 futbol sezonu K-Pet Süper Ligi’nde haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi, Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde ödüllendiriliyor.

K-Pet Süper Lig’in ikinci haftasında konuk ettiği Küçük Kaymaklı’yı 4-2 mağlup ederek önemli bir galibiyete imza atan Doğan Türk Birliği’nde Teknik Direktör Caner Oshan haftanın en başarılı teknik adamı olarak belirlendi.


İkinci haftanın kapanış maçında, Pazartesi gecesi Girne’de Küçük Kaymaklı’yı konuk eden Doğan’ın 4-2’lik galibiyetine 2 gol ile katkı yapan ve başarılı bir performans sergileyen Kenan Oshan haftanın futbolcusu oldu.

Doğan’ın konuk ettiği Kaymaklı’yı 4-2 mağlup ettiği haftanın kapanış mücadelesinde başarılı yönetimi ve tecrübesi ile dikkat çeken Mehmet Malek ise haftanın hakemi ödülüne layık görüldü.

Süper Lig’de ikinci haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi, 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı.

Törende, haftanın teknik adamı olarak belirlenen Caner Oshan’a ödülünü Havadis Gazetesi Yayın Koordinatörü ve Dijital Yayınlar Müdürü Tahir Gazi verdi. Haftanın futbolcusu seçilen Doğan oyuncusu Kenan Oshan’a ödülünü Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy takdim ederken, haftanın hakemi ödülünün sahibi Mehmet Malek’e ise ödülünü hakem eğitmenlerimizden eski futbol hakemi Alper Aligüllü verdi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar