Diğer SporlarSpor

Başarılılar ödüllendirildi  Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ödüllendirilmeye devam ediyor

  1. HAFTA ÖDÜLLERİ VERİLDİ:

Süper Lig’de 28. haftanın başarılıları olarak belirlenen Gençler Birliği Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu, Cihangir futbolcusu Halil Turan ve hakem Serkan Durmaz, 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı

 
Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde her hafta gerçekleştirilen törenle, K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ödüllendirilmeye devam ediyor.K-Pet Süper Lig’in 28.haftasındaki zorlu mücadelede deplasmanda GAÜ Çetinkaya’yı 3-1 mağlup ederek haftayı üçüncü sırada noktalayan Gençler Birliği’nde teknik direktör Hasan Topaloğlu haftanın en başarılı teknik adamı olarak belirlendi.

Cihangir’in evinde konuk ettiği düşme hattındaki Değirmenlik’i 3-0 yendiği karşılaşmada 3 gol birden atarak hat-trick yapan Cihangir’in gol ayağı Halil Turan spor servisimiz tarafından haftanın futbolcusu seçildi.

Doğan Türk Birliği’nin konuk ettiği Mağusa Türk Gücü’nü 2-1 mağlup ettiği haftanın kritik maçında başarılı yönetimi ile dikkat çeken hakem Serkan Durmaz da haftanın hakemi ödülüne layık görüldü.

  1. haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi,200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı.

 

Haftanın futbolcusu seçilen Cihangir’den Halil Turan’a ödülünü Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy takdim ederken, törende haftanın teknik adamı olarak belirlenen Hasan Topaloğlu’na ödülünü Havadis Gazetesi Spor Editörü Okan Karademir verdi. Haftanın hakemi ödülünün sahibi Serkan Durmaz ise ödülünü MHK üyesi ve gözlemci Mustafa Bacavuz’dan aldı.

[images_grid auto_slide=”no” auto_duration=”1″ cols=”three” lightbox=”no” source=”media: 231685,231686,231687,231688″][/images_grid]

Başa dön tuşu