Diğer SporlarSpor

Başarılılar ödüllendirildiHavadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ödüllendirilmeye devam ediyor

  1. HAFTA ÖDÜLLERİ VERİLDİ:

Süper Lig’de 19. haftanın başarılıları olarak belirlenen İskele Gençler Birliği Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu, Yalova-Binatlı maçının orta hakemi Utku Hamamcıoğlu ve İskele Gençler Birliği futbolcusu Şenol Şoför, 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı

 
Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde her hafta gerçekleşecek organizasyonla, K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ödüllendirilmeye devam ediyor.19.haftada konuk olduğu Türk Ocağı’nı deplasmanda 2-1 mağlup ederek zorlu karşılaşmadan 3 puan çıkarmayı başaran İskele Gençler Birliği’nin Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu haftanın en başarılı teknik adamı olarak belirlendi.

Girne’deki önemli karşılaşmada Türk Ocağı’na karşı 2-1’lük üstünlük sağlayan İskele Gençler Birliği’nin son yıllardan dikkat çeken golcüsü Şenol Şoför biri penaltıdan attığı iki golle galibiyetin mimarlarından oldu ve haftanın futbolcusu seçildi.

İki bölge takımı olan Yalova ile Binatlı arasında oynanan ve özellikle devre arasında yaşanan olaylarla gündem yaratan karşılaşmada başarılı yönetim sergileyen Utku Hamamcıoğlu ise haftanın hakemi ödülüne layık görüldü.

  1. haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi,200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı.

Törende, haftanın teknik adamı olarak belirlenen İskele Gençler Birliği Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu’na ödülünü Havadis Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Başaran Düzgün takdim ederken, Yalova-Binatlı karşılaşmasında düdük çalan ve haftanın hakemi olarak belirlenen Utku Hamamcıoğlu, ödülünü eski hakemlerden Savaş Tilki’nin elinden aldı.

Haftanın futbolcusu seçilen İskele Gençler Birliği’nden Şenol Şoför’e ise ödülünü Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy verdi.

atakom

atakom

atakom

 

Başa dön tuşu