Spor

Başarılılar ödüllendirildi


19. HAFTA ÖDÜLLERİ VERİLDİ: Süper Lig’de 18. haftanın başarılıları olarak belirlenen Cihangir Teknik Direktörü Mehmet Ali Özgürgün, Binatlı oyuncusu Moses Odo ve haftanın hakemi Mehmet Sezener, GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ödüllerini dün İpekay Ltd’de düzenlenen törenle aldı

Havadis Gazetesi Spor Servisi ile İpekay Ltd. iş birliğinde her hafta gerçekleşen organizasyonla, K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ödüllendirilmeye devam ediyor.
Süper Lig’in 19. haftasında deplasmanda Türk Ocağı’nı 2-1 yenerek önemli bir galibiyet elde eden Cihangir’de teknik direktör Mehmet Ali Özgürgün haftanın teknik adamı olarak belirlendi.
Lider Binatlı’nın evinde Doğan Türk Birliği’ni 3-2 yendiği karşılaşmada iki gol birden atan ve takımının şampiyonluk yolunda kritik virajı sıkıntısız aşmasında pay sahibi olan Binatlı’nın yabancı oyuncusu Moses Odo haftanın futbolcusu seçildi.
Türk Ocağı-Cihangir maçındaki başarılı yönetimi ile Mehmet Sezener ise haftanın hakemi ödülüne layık görüldü.
19. haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ödüllerini dün İpekay Ltd’de düzenlenen törenle aldı.
Törende, haftanın teknik adamı olan Cihangir Teknik Direktörü Mehmet Ali Özgürgün’e ödülünü İpekay Ltd. Direktörü Mehmet Özler, haftanın futbolcusu Binatlı oyuncusu Moses Odo’ya ödülünü Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy, haftanın hakemi Mehmet Sezener’e de ödülünü İpekay Ltd. Ticaret ve Pazarlama Müdürü Ayten Erdinç takdim etti.Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı