Başarılılar ödüllendirildi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Spor

Başarılılar ödüllendirildi

Başarılılar ödüllendirildi

Havadis Spor Servisi tarafından her hafta oynanan Süper Lig maçları sonrası belirlenen “Haftanın Başarılıları” İpekay Ltd. sponsorluğunda ödüllendirilmeye devam ediyor

Geçtiğimiz haftanın başarılıları seçilen Haftanın Teknik Adamı Serdarlı Teknik Direktörü Mustafa Özarabacı, Haftanın Hakemi Ecvet Kanatlı ve Haftanın Futbolcusu Serdarlı’dan Ufuk Fırat ödüllerini aldılar


Telsim Süper Ligi’nde her hafta oynanan maçların ardından Havadis Spor Servisi tarafından belirlenen haftanın başarılıları İpekay Ltd. tarafından dün yine ödüllendirildi. Süper Lig’de 23. haftanın başarılıları ödüllerini düzenlenen törenle aldı.
Futbolda her hafta sonu Süper Lig’de oynanan futbol karşılaşmalarını değerlendirerek, “Haftanın Teknik Adamı”, “Haftanın Futbolcusu” ve “Haftanın Hakemi”ni seçen Havadis Spor Servisi, 23. haftanın başarılılarına da İpekay Ltd.’de düzenlenen törenle hediyelerini takdim etti.
Hafta sonu oynanan maçlar sonrasında Havadis Spor Servisi’nce belirlenen Haftanın Teknik Adamı Serdarlı Teknik Direktörü Mustafa Özarabacı,  Haftanın Hakemi TOL-Serdarlı maçı ile Ecvet Kanatlı ve Haftanın Futbolcusu Serdarlı’dan Ufuk Fırat ödüllerini dün aldılar.
İpekay Ltd.’de düzenlenecek törende başarılılara İpekay Ltd.’nin ülkemize getirdiği GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ürünlerinden hediyeler takdim edildi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar