Spor

Başarılılar ödüllendirildi
Havadis Spor Servisi tarafından her hafta oynanan Süper Lig maçları sonrası belirlenen “Haftanın Başarılıları” İpekay Ltd. sponsorluğunda bir sezon boyunca ödüllendirildi ve sezonun son haftasının “en”lerine de ödüller verildi
Geçtiğimiz haftanın başarılıları seçilen Haftanın Teknik Adamı Cihangir Teknik Sorumlusu Mehmet Ali Özgürgün, Haftanın Hakemi Hamitköy-Cihangir maçının yönetimi ile Serkan Şimşek ve Haftanın Futbolcusu Cihangir’den Mustafa Bakır sezonun son ödüllerinin sahibi olduTelsim Süper Ligi’nde sezonun son haftasında oynanan maçların ardından Havadis Spor Servisi tarafından belirlenen haftanın başarılıları İpekay Ltd. tarafından dün yine ödüllendirildi. Süper Lig’de 26.haftanın başarılıları ödüllerini düzenlenen törenle aldı.
Futbolda her hafta sonu Süper Lig’de oynanan futbol karşılaşmalarını değerlendirerek, “Haftanın Teknik Adamı”, “Haftanın Futbolcusu” ve “Haftanın Hakemi”ni seçen Havadis Spor Servisi, 26. haftanın başarılılarına, aynı zamanda sezonun son ödüllerini İpekay Ltd.’de düzenlenen törenle takdim etti.
Hafta sonu oynanan maçlar sonrasında Havadis Spor Servisi’nce belirlenen haftanın teknik adamı Cihangir Teknik Direktörü Mehmetali Özgürgün’e ödülünü Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy, haftanın hakemi Hamitköy-Cihangir maçındaki yönetimi ile Serkan Şimşek ve haftanın futbolcusu Cihangir’den Mustafa Bakır ödüllerini ise İpekay İthalat Bölümü’nden Ayşe Aydın Erdağ ile Muhasebe Bölümü’nden Ayşe Ertam verdiler.
İpekay Ltd.’de düzenlenen törende İpekay Ltd.’nin ülkemize getirdiği GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ürünlerinden hediyeler takdim edildi.

Başa dön tuşu