Spor

Başarılılar ödüllendirildi


8.HAFTA ÖDÜLLERİ VERİLDİ:Süper Lig’de 8. haftanın başarılıları olarak belirlenen Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan, GAÜ Çetinkaya futbolcusu Erdinç Börekçi ve hakem Mehmet Malek, GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ödüllerini dün İpekay Ltd’de düzenlenen törenle aldıHavadis Gazetesi Spor Servisi ile İpekay Ltd. işbirliğinde her hafta gerçekleşen organizasyonla, K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ödüllendirilmeye devam ediyor.
8.haftaya averajla lider giren Mağusa Türk Gücü’nü evinde 2-0 mağlup ederek rakibini zirveden eden ve üst sırlara yanaşan Doğan Türk Birliği’nin tecrübeli teknik direktörü Caner Oshan haftanın teknik adamı seçildi.
Başkent derbisinde GAÜ Çetinkaya’nın, Küçük Kaymaklı’yı 4-0 yendiği mücadelede saha içerisindeki liderliği ve tecrübesiyle galibiyette büyük pay sahibi olan GAÜ Çetinkaya futbolcusu Erdinç Börekçi haftanın futbolcusu ödülüne layık görüldü.
Hakem Mehmet Malek ise başkent derbisindeki başarılı yönetimiyle haftanın hakemi oldu.
Haftanın başarılıları GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ödüllerini dün İpekay Ltd’de düzenlenen törenle, aldı.
Haftanın teknik adamı seçilen Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan’a ödülünü İpekay Ltd. Genel Direktörü Mehmet Özler, haftanın futbolcusu seçilen GAÜ Çetinkaya oyuncusu Erdinç Börekçi’ye ödülünü Havadis Gazetesi Magazin ve Spor Müdürü Mustafa Özsoy ve haftanın hakemi seçilen Mehmet Malek’e ise ödülünü Havadis Gazetesi Spor Yazarı Okan Karademir takdim etti.

Başa dön tuşu