Bankalarda kuralar çekildi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
FutbolSpor

Bankalarda kuralar çekildi

 

 


MAÇLAR 29 AĞUSTOS’TA BAŞLIYOR: Bu yıl 12’ncisi gerçekleşecek olan turnuva 29 Ağustos Pazartesi akşamı başlıyor. 17 takımın 3 grup halinde mücadele edeceği turnuvanın açılışı, Türk Bankası ile Kooperatif Merkez Bankası minikler takımlarının maçı ile yapılacak

Türk Bankası’na ve bankacılık sektörüne 50 yıl kesintisiz hizmet vermiş olan Aykut Zeki Müderrisoğlu anısına Türk Bankası tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Bankalararası Halı Saha Futbol Turnuvası” bu yıl 29 Ağustos’ta oynanacak ilk maç ile başlıyor. Ülkemizin en kapsamlı ve en prestijli anı turnuvalarından biri olarak gösterilen ve bu yıl 12’ncisi düzenlenecek olan “Aykut Zeki Müderrisoğlu Bankalararası Halı Saha Futbol Turnuvası” yaklaşık 7 hafta sürecek. Bankaların yoğun katılım gösterdiği turnuvada 17 takım, üç grup halinde mücadele edecek.

BANKA 2 copy

Kurallar aktarıldı, kuralar çekildi

Turnuvaya katılım gösteren bankaların takım temsilcilerinin katılımı ile Türk Bankası Genel Müdürlük binasında yapılan toplantıda turnuvanın kurallarına ilişkin detaylı bilgiler paylaşıldı ve hangi takımın hangi grupta mücadele edeceğini belirleyen kuralar çekildi.

Toplantıda genel prensipler temsilcilere aktarılırken, 17 takım kura sonucu 3 gruba yerleştirildi. Göçmenköy Arslan Bıçaklı Halı Sahası’nda oynanacak maçlar öncesi gruplar şu şekilde oluştu:

A Grubu:

Limasol Türk Kooperatif Bankası, Faisal İslam Bankası, Türkiye İş Bankası, KKTC Kalkınma Bankası, Kıbrıs Vakıflar Bankası, Near East Bank

B Grubu:

Creditwest Bank, Nova Bank, Türk Bankası, Capital Bank, Ziraat Bankası, Kıbrıs İktisat Bankası

C Grubu:

Türkiye Garanti Bankası, Kooperatif Merkez Bankası, Türkiye Halk Bankası, Türk Ekonomi Bankası (TEB),

Asbank

Turnuvaya minikler takımlarının maçı ile renkli açılış

  1. Aykut Zeki Müderrisoğlu Bankalararası Halı Saha Futbol Turnuvası, 29 Ağustos Pazartesi akşamı Göçmenköy Arslan Bıçaklı Halı Sahası’nda saat 19.00’da Türk Bankası ile Kooperatif Merkez Bankası minikler takımlarının gerçekleştireceği açılış maçı ile başlayacak. Açılış maçının ardından saat 20.00’de Türk Bankası ile Capital Bank, saat 21.00’de ise Nova Bank ile Creditwest Bank turnuvanın ilk mücadeleleri için sahaya çıkacak.
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar