KıbrısManşet

Bakan Baybars, muhtarlık binası tartışmalarına son noktayı koyduBakan Baybars, muhtarlık binası tartışmalarına son noktayı koydu…

İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars, bugün sabah Mağusa Kaymakamı Kemal Serpal, Harika Muhtarı Mustafa Zorlu ile birlikte Harika Mahallesi Yeni Muhtarlık Binası yeri olarak ayrılan bölgede inceleme ziyareti gerçekleştirmiştir.

Bölgede yapılan inceleme sonra Harika Mahallesi Spor Kulübünde bölge sakinleri ve Muhtarı Mustafa Zorlu ile sorunları ele alan Bakan Baybars, Mahalle sakinleri arasındaki ihtilaflı konuların ortadan kaldırılması için taraflarla konuşmuş ve mahalle sakinlerinin uzlaşmasını sağlamıştır.

Uzun süredir Mahalle sakinleri arasında yaşanan tartışmaların giderilmesiyle konu tatlıya bağlanmıştır. Bölge halkının çeşitli sorunlarını da dinleyen Bakan Baybars, “her zaman esas olanın vatandaşın yüzünün güleceği, daha kaliteli daha çağdaş hizmetleri vermektir.

Dedikodularla değil istişare ve iyi niyetle hareket edilmesinin çok önemli olduğunu vurguladı. Bakan Baybars, Mahalle sakinlerinin yüzünün gülmesi ve Muhtar ile de uzlaşmalarından dolayı mutlu olduğunu belirtmiştir.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı