Magazin

Bağzıbağlı markası Girne’de açıldı5. MAĞAZASINI AÇMIŞ OLDU: Türkiye’deki ünlü modacımız Raşit Bağzıbağlı 5. mağazasını birçok tanınmış simanın yanında Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Ersin Tatar’ın da katıldığı açılışla Girne’ye kazandırdı 

Ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı birçok şehirde markalaşma yolunda açmış olduğu mağazalar zincirine ülkemizdeki yeni mağazasını ekledi.  Ulusal Birlik Partisi Genel başkanı Ersin Tatar Bağzıbağlı’nın yeni mağazasının açılışına katıldı. Tasarımcı Girne’deki yepyeni mağazasıyla İstanbul ve Ankara ile birlikte 5. mağazasını açmış oldu.

Abiye ve günlük hazır giyim ürünlerin satıldığı mağaza ülkemizde modaya yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Tasarımcının ailesiyle birlikte dedesi Raşit Bağzıbağlı’da davetliler arasındaydı.

Açılışı aynı isimi paylaştığı dedesinin doğum gününde yapan ünlü modacının bu hareketi yakın çevresi tarafından takdir topladı. Açılışta anne ve babası Konce-Derviş Bağzıbağlı, Kardeşi ve eşi Önay-Ecem Bağzıbağlı ünlü modacıyı yalnız bırakmadı. Ünü modacı açılış kurdelesini ailesiyle birlikte kesti.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı