Spor

Bağcıl’dan transfer harekatıAYTAÇ’IN LEFKE’DEN ÖĞRENCİLERİ: Teknik direktör Bülent Aytaç’ın raporu doğrultusunda ligin ilk devresi biter bitmez transfer çalışmalarına başlayan Bağcıl yönetimi, ilk olarak teknik direktör Aytaç’ın Lefke’den öğrencileri Burak Koçar ve Bilal Çeri için Lefke yönetimi ile görüşmelere başladı
BAĞCIL, YASİN VE ERSEN’İ DE İSTİYOR: Aytaç’ın istediği bir diğer futbolcular Ersen Esmerarslan ve Yasin Kansu için de görüşmeler başladı. 1. Lig ekiplerinden Baf Ülkü Yurdu’nda forma giyen Yasin ve Ersen için Bağcıl Başkanı Besim, Baf Ülkü Yurdu ile görüşmelere başladı ve kendilerine bu iki futbolcu için teklifini yaptıK-Pet Süper Lig’in ilk devresini 13 puanla 10’uncu sırada tamamlayan ve ligin ikinci devresi için teknik direktör Bülent Aytaç’ı takımın başına geçiren Bostancı Bağcıl, transfer çalışmalarına başladı.
Teknik direktör Bülent Aytaç’ın raporu doğrultusunda ligin ilk devresi biter bitmez transfer çalışmalarına başlayan Bağcıl yönetimi, ilk olarak teknik direktör Aytaç’ın Lefke’den öğrencileri Burak Koçar ve Bilal Çeri için Lefke yönetimi ile görüşmelere başladı.
Bostancı Bağcıl Başkanı Hasan Besim, Lefke yöneticileri ile bu iki futbolcu için görüşme yaptı ve teklifini yaparak beklemeye geçti.

Yasin Kansu ve Ersen’i de istiyor
Bostancı Bağcıl Teknik Direktörü Bülent Aytaç’ın istediği bir diğer futbolcular Ersen Esmerarslan ve Yasin Kansu için de görüşmeler başladı. 1. Lig ekiplerinden Baf Ülkü Yurdu’nda forma giyen Yasin ve Ersen için Bostancı Bağcıl Başkanı Hasan Besim, Baf Ülkü Yurdu ile görüşmelere başladı ve kendilerine bu iki futbolcu için teklifini yaptı.
Ligin ikinci devresinde teknik direktör Bülent Aytaç’ın önderliğinde bir çıkış yakalamak isteyen Bostancı Bağcıl’ın ikinci devre hazırlıkları başlamadan transferi bitirmek istediği sızan bilgiler arasında.

Başa dön tuşu