Spor

Bağcıl harekatı


TAKIM SOLKANAT’A EMANET: Süper Lig ekiplerinden Bostancı Bağcıl’da yönetim yeni sezon için kolları sıvarken, İltaç Karayel ile yollarını ayıran Bostancı ekibi teknik direktör arayışlarını sonlandırdı. Başkan Hasan Besim tecrübeli çalıştırıcı Mehmet Solkanat ile görüşerek her konuda anlaşma sağladı ve yeni sezonda takımı Solkanat’a emanet etti

GÖZLER TRANSFERDE: Bağcıl’da teknik direktör sorunu çözülürken gözler de transfere çevrildi. Geçtiğimiz yıl Çetinkaya’ya kiralanan Erdinç Börekçi’nin yeni sezonda takımda kalması için tecrübeli oyuncu ikna edilmeye çalışılıyor. Öte yandan Kaymaklı’nın genç oyuncuları Çağlar ile kaleci Ufuk transferinde de görüşmeler sürüyor

Süper Lig ekiplerinden Bostancı Bağcıl’da yönetim yeni sezon için kolları sıvadı.
Yönetim yeni sezonda takımın başına Mehmet Solkanat’ın (Süt) getirilmesi konusuna tecrübeli çalıştırıcı ile anlaşma sağlarken diğer yandan da transfer harekatına başladı.
Süper Lig’de geçtiğimiz sezon umduğunu bulamayan ve sıkıntılı bir sezonun ardından play-out maçları sonunda ligde kalmayı başaran Bostancı Bağcıl da yeni sezon için düğmeye bastı.
Geçtiğimiz yıl takımın başında olan İltaç Karayel ile yollarını ayıran Bostancı ekibi teknik direktör arayışlarını sonlandırdı.

Teknik direktör Solkanat
Bostancı Bağcıl Başkanı Hasan Besim dün tecrübeli çalıştırıcı Mehmet Solkanat ile görüşerek her konuda anlaşma sağladı. 
Mehmet Solkanat’ın bugün Bostancı Bağcıl ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

Gözler transferde
Takımı yeni sezonda Mehmet Solkanat’a emanet eden Bostancı Bağcıl’da gözler ise transfere çevrildi.
Geçtiğimiz yıl Çetinkaya’ya kiralanan Erdinç Börekçi’nin yeni sezonda Bağcıl’da kalması için başkan Hasan Besim tecrübeli oyuncuyu ikna ediyor.
Öte yandan ise Küçük Kaymaklı’nın genç oyuncuları Çağlar ile kaleci Ufuk transferinde de görüşmeler sürüyor.Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı