FutbolSpor

Baf’ta Kadri bırakıyor, Erhan Arıkan geliyor


TEKNİK HEYET VE YABANCILAR TAMAM:

Baf Ülkü Yurdu’nda Başkan Mehmet Kadri’nin göreve devam etmeyeceğini açıklamasının ardından başkanlık görevine Erhan Arıkan aday oldu. Arıkan, Başkan Kadri ile birlikte teknik heyetle görüşerek yeni sezon için anlaşmaya vardıklarını Havadis’e açıklarken yabancı oyuncularla da el sıkıştıklarını vurguladı

 

Süper Ligde geride kalan sezonda iyi bir performans sergileyen ve ligin flaş takımı olan Baf Ülkü Yurdu’nda 2018-2019 sezonu hazırlıkları başladı bile. Mevcut başkan Mehmet Kadri’nin göreve devam etmeyeceğini açıklamasının ardından camiada Erhan Arıkan ismi ön plana çıktı.

Erhan Arıkan ile yapılan görüşmelerin ardından Arıkan başkanlığa aday olma kararı verdi ve şimdiki Başkan Mehmet Kadri ile bir araya gelerek gelecek sezon hazırlıklarına başladı.

Erhan Arıkan Havadis’e yaptığı açıklamada şu anda genel kurulu beklediklerini ve genel kurulun ardından resmen başkan olduktan sonra daha somut çalışmalar yapabileceğini söyledi.

Teknik heyet ile anlaştılar

BÜY başkan adayı Erhan Arıkan genel kurul öncesinde mevcut başkan Mehmet Kadri ile bir araya geldi ve 2017-2018 sezonunda iyi bir dönem geçirdikleri teknik heyet ile yeniden anlaşma sağladılar. Arıkan başkan seçilmesi durumunda teknik adam Kemal Yürekli ve yardımcısı Niyazi Özekmekçi ile kaleci antrenörü Zihni Yurtdaş’ın takımın başında göreve devam edeceklerini söyledi.

Felix ve Lawal tamam

Erhan Arıkan, geçtiğimiz sezon takıma önemli katkılar yapan yabancı futbolcuları ile anlaştıklarını ancak yabancı oyuncu sayısının 3’ten 2’ye inmesinin gündemde olduğunu ve bu yüzden de şu anda sadece 2 yabancıları ile anlaştıklarını vurguladı.

Felix-Lawal-Joseph üçlüsünden Felix ve Lawal ile anlaşma yaptıklarını söyleyen Arıkan, “yabancı sayısı değişmez ve yine 3 kalırsa Joseph ile de yola devam ececeğiz” dedi.

Baf Ülkü Yurdu’nda genel kurulun 23 Haziran haftasında yapılması öngörülüyor ve şu anda başkan adaylığı için sadece Erhan Arıkan’ın ismi gündemde bulunuyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı