FutbolSpor

Baf’ta Arıkan dönemi


Süper Ligin Güzelyurt temsilcilerinden Baf Ülkü Yurdu’nda önceki akşam gerçekleşen olağan genel kurulda tek aday olan Erhan Arıkan başkanlığa getirildi

“TEK YUMRUK OLACAĞIZ”:

Baf Ülkü Yurdu’nun yeni başkanı Erkan Arıkan, genel kurulda yaptığı konuşmada tek yumruk olacaklarını vurguladı.  Arıkan: “Tek yumruk halinde Baf Ülkü Yurdu’nu laik olduğu başarılara taşıyacağız. Vakit kaybetmeden çalışmalara başlayacağız. Bu zorlu süreçte tüm kesimlerden destek bekliyoruz.” şeklinde konuştu

Mustafa BAHADIR

Süper Ligin Güzelyurt temsilcilerinden Baf Ülkü Yurdu’nda olağan genel kurul önceki akşam kulüp lokalinde gerçekleşti.

İyi bir katılımla gerçekleşen genel kurulda başkanlığa, tek aday olan Erhan Arıkan getirildi.

Divan başkanlığını Osman İlter Zeki, yardımcılıklarını da Ergenç Semerci ve Aytan İmamzade’nin yaptığı genel kurulda ilk olarak mali ve faaliyet rapor okunarak üyelerin oybirliğiyle aklandı.

Mali raporda kulübün 204 Bin TL miktarında bir borcu olduğu görüldü.

Daha sonra ise başkanlık seçimine geçildi. Seçime tek aday olarak giren Erhan Arıkan üyelerin oy birliğiyle başkanlığa seçildi.

 

Teknik ekip, eski başkan ve yöneticiler de genel kurula katıldı

Genel kurulda, teknik direktör Kemal Yürekli, yardımcı antrenör Niyazi Özekmekçi ve kaleci antrenörü Zihni Yurttaş’tan oluşan Baf Ülkü Yurdu’nun geçtiğimiz sezonki teknik ekibi de yer aldı.

Ayrıca Ülkü Yurdu’nun eski başkan ve yöneticilerinin de genel kurulda yer aldıkları gözden kaçmadı.

 

Arıkan: Tek yumruk olacağız

Baf Ülkü Yurdu’nun yeni başkanı Erkan Arıkan, genel kurulun dilek ve temenniler bölümünde ise kısa bir konuşma yaparak tek yumruk olacaklarını vurguladı.

Arıkan: “Tek yumruk halinde Baf Ülkü Yurdu’nu laik olduğu başarılara taşıyacağız. Vakit kaybetmeden çalışmalara başlayacağız. Bu zorlu süreçte tüm kesimlerden destek bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

 

İlk iş teknik heyetin belirlenmesi ve transfer

Baf Ülkü Yurdu’nda genel kurulun ardından yeni yönetimin belirlenmesiyle birlikte çalışmalar başlıyor.

İlk toplantıda görev bölümü yapacak olan yeni yönetimin, daha sonra ise teknik heyeti belirleyerek hemen akabinde de transfer çalışmalarına başlaması bekleniyor.

 
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı