Güney KıbrısKıbrıs

Baf’ın şampiyonları Güzelyurt’tan çıktı


Sergen Özbay Dans okulunun yetenekli dansçıları, Baf’ta düzenlenen International Dance Festival Aphrodite Cup 2018’de, 9 kategoride birincilikle festivalin yıldızı oldu

Gürsel KARAGÖZLÜ

Güzelyurt’ta çocuk ve gençleri dansla buluşturan Sergen Özbay Dans Okulu, Güney Kıbrıs’ın Baf bölgesinde düzenlenen International Dance Festival Aphrodite Cup 2018 Yarışmasına katıldı. Baf’taki King Evelthon Otel’de gerçekleştirilen ve birçok farklı ülkenin yanı sıra Güney Kıbrıs, Kuzey Kıbrıs ve diğer bazı dans ekiplerinin katıldığı yarışmada Sergen Özbay Dans Okulu büyük başarı elde etti.

12 kategoride yarışmaya katılan Sergen Özbay Dans Okulu, 9 kategoride birincilik, 2 kategoride ikincilik ve 1 kategoride dördüncülük madalyası aldı.

Yarışmada, Sergen Özbay Dans Okulu yarışmacıları büyük beğeni ve alkış topladı.  Eğitmen Sergen Özbay, tüm yarışmacılarını çalışmaları ve performanslarından dolayı tebrik etti. Özbay, her zaman kendisine destek veren Güzelyurt Belediyesi Başkanı Mahmut Özçınar ve Belediye Müdürü Süleyman Aldağ, Elit Fitness ailesine, İlhan Terzioğlu ile Güler Terzioğlu’na ve öğrencilerinin ailelerine teşekkür etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı