Aziz Yıldırım'dan Kocaman'a: Sen işine bak! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Şubat 26, 2024
Spor

Aziz Yıldırım’dan Kocaman’a: Sen işine bak!

Aziz Yıldırım'dan Kocaman'a: Sen işine bak!

Gençlerbirliği yenilgisiyle lider Galatasaray'ın 7 puan gerisine düşen Fenerbahçe'de UEFA Avrupa Ligi'nde Perşembe günkü oynanacak kritik Benfica maçı öncesi teknik heyet ile yönetim arasında gerilim patlak verdi. F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın maç sonu açıklamasında 'Saha içinde ve dışında G.Saray, 7 puan farkı kapattırmaz' sözüyle ezeli rakibini itham altında bırakarak olayı farklı yönlere çekmesi Başkan Aziz Yıldırım tarafından ters tepti. F.Bahçe Başkanı'nın, Kocaman'ı açıklamalarından dolayı eleştirdiği ve ağır bir şekilde tepki verdiği öğrenildi.

NE VARSA BİZE ANLAT


Konunun futbol dışına taşınmasına sinirlenen Yıldırım'ın Kocaman'a 'Hoca sen işine bak. Fenerbahçe hiçbir zaman hedefinden şaşmaz. Takımı toparla ve Benfica maçına hazırla. Ortamı germeğe çalışmak bize yarar getirmez. Bildiğin, duyduğun bir şey varsa bizimle paylaş. Bunu kamuoyu önünde paylaşman büyük hata' şeklinde serzenişlerde bulunduğu kaydedildi. Gelinen noktadan rahatsız olan Fenerbahçe Başkanı'nın ligin geride kalan haftalarında ve UEFA Avrupa Ligi'nde oynanacak kritik Benfica maçlarında takımla bire bir ilgileneceği belirtildi.

AZİZ YILDIRIM DÜĞMEYE BASTI

Fenerbahçe'de moraller bozulmasına rağmen tüm takım Perşembe günkü Benfica maçına kilitlenirken Başkan Aziz Yıldırım da kolları sıvadı. Futbolcular ve teknik heyetle bir araya gelecek Yıldırım, Benfica maçı öncesi varlığını hissettirerek tüm takıma destek olacak. Lig şampiyonluğunun zora girmesi ve takımın moral motivasyonunun bozulması üzerine yönetim tam kadro olarak tesisleri mesken tutacak. Yıldırım, idmanlardan, futbolcuların özel hayatına kadar her şeye hükmedecek.

Başınızı dik tutun

Fenerbahçe, Gençlerbirliği yenilgisini unutarak Perşembe günkü Benfica maçı hazırlıklarına dün yaptığı idmanla başladı. Antrenmanın başında teknik direktör Aykut Kocaman, takımla bir toplantı gerçekleştirdi. 'Başınızı dik tutun, kafanızı kaldırın' sözüyle oyuncularından toparlanmalarını isteyen F.Bahçe Teknik Direktörü, 'Hepinize gönülden teşekkür ediyorum. 3 kulvarda bu kadar çok maç yapmak kolay değil. Şimdi tüm gücümüzle Benfica maçına hazırlanacağız. Bu maçı kazanıp finale kalırsak tarih bizi unutmayacaktır. Tarih yazmak sizin elinizde' diyerek talebelerine hedef gösterdi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar