Spor

Aykut Kocaman için flaş iddiaTeknik direktör Petkovic, takımı dün oynanan lig maçında da Verona'ya 4-1 kaybetmesiyle artık kovulmanın eşiğine geldi. Boşnak çalıştırıcının yerine geçecek adaylar arasında iki Türk teknik adamın olduğu iddia ediliyor. Bu isimler Basel ile başarılı bir dönem geçiren Murat Yakın ve Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman…
İtalya Ligi Serie A'nın 17 haftası geride kalırken Petkovic'in öğrencileri lider Juventus'un 26 puan gerisinde bulunuyor.MURAT YAKIN LAZIO'YU İSTEMEDİ

Lazio dışında İngiltere'de Tottenham'ın da istediği Murat Yakın transfer söylentilerinin ardından geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamalar da Lazio'ya gitmesinin mümkün olmadığını ama İngiltere'den gelecek teklifi değerlendirebileceğini belirtmişti.

KOCAMAN LAZIO'YU ELEMİŞTİ
Geçtiğimiz sezon UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe ile eşleşen Lazio, Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'sine Kadıköy'de 2-0 kaybetmiş, Roma'da ise 0-0 berabere kalarak kupadan elenmişti.  Bu maçlarda İtalya basının da adından söz ettiren Kocaman'ın adı şimdi Lazio'nun yeni teknik direktör adayları arasında yer alıyor.

BİLETİ BU HAFTA KESİLEBİLİR
Lazio'lu yöneticilerin Petkovic ile bu hafta içerisinde görüşerek yolları ayırması bekleniyor. 2011-12 sezonunda yarım sezon Samsunspor'u da çalıştıran fakat alınan kötü sonuçların ardından Karadeniz ekibinden de gönderilmişti.

Samsunspor'un ardından kısa bir süre İsviçre Ligi'nde Sion'da görev yapan Boşnak teknik adam 2012 yılı Haziran ayında Lazio'nun başına geçmişti.

Başa dön tuşu