Otomobil

Ayakları yerden kesen eğlence  

YÜKSEK SADAKAT ÇEKİLİŞİN YILDIZIYDI: Türkiye’nin ünlü grubu Yüksek Sadakat, Alışveriş ve Yaşam Merkezi City Mall’un Mercedes GLA kampanyasının çekilişinde sahne aldı

 

Alışveriş ve Yaşam Merkezi City Mall’un yoğun ilgi gören Mercedes GLA kampanyası görkemli bir çekiliş etkinliği eşliğinde sona erdi. Mercedes GLA’yı kazanan numara City Mall’da geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleşen çekiliş ile belirlendi. 50 bine yakın biletin verildiği City Mall Mercedes GLA kampanyasının çekilişi KKTC Spor Dairesi Piyangolar Birimi tarafından gerçekleştirildi.

KKTC Piyangolar Dairesi yetkililerinin yaptığı çekiliş sonucunda Mercedes GLA’nın 01891 numaralı bilete çıktı.

Biletin sahibi olan kişinin City Mall danışma bankosuna bilet ve kimlik kartı ile birlikte 10 Nisan tarihine kadar başvuruda bulunması bekleniyor. 10 Nisan tarihine kadar başvuruda bulunulmadığı takdirde ileri bir tarihte aynı numaralar üzerinden ikinci bir çekiliş gerçekleştirilecek.

 city mall

Etkinliğin sesi: Yüksek Sadakat

Vurucu şarkı sözleri ve besteleri ile 7’den 70’e geniş ve sadık bir hayran kitlesi edinen Yüksek Sadakat müzik grubu; City Mall Mercedes çekilişi etkinliğinin konuğu oldu. City Mall’un Büyük Çekiliş etkinliği kapsamında sahne alan Yüksek Sadakat grubu “Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer”, “Haydi Gel İçelim”, “Aşk Durdukça”, “Ben Seni Arayamam” gibi hitlerini seslendirdiği akustik bir konser verdi. Yüzlerce kişinin şarkılara eşlik ettiği konser sonrası Yüksek Sadakat grup üyeleri sevenleriyle fotoğraf çektirip imza dağıttı.

Etkinliğin sonunda Kuzey Kıbrıs’ı tam donanımlı bir alışveriş ve yaşam merkezi konsepti ile buluşturan City Mall yönetimi, ziyaretçilerine bir birinden farklı hediyeler kazandıran kampanyalarına ve %80’e varan indirimlerine yıl boyunca devam edeceğini açıkladı.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı