Avrupa’nın Kraliçesi Türkiye’den - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Mart 28, 2023
Magazin

Avrupa’nın Kraliçesi Türkiye’den

18 ülkeden birbirinden güzel modellerin katıldığı “International Top Model of Cyprus” yarışmasında birinci Gökçe Eygi oldu 

 KRALİÇELİK TACI GÖKÇE’NİN :
Lord’s Palace Hotel’de gerçekleşen “International Top Model of Cyprus” Birincisi, Türkiye’den Gökçe Eygi oldu. İkinci Romanya’dan Denisa Hodişan, üçüncü Litvanya’dan Vaida Azuolaityte seçildi.

 

GÖKÇE İKİ ÖDÜL BİRDEN ALDI :
Gecede kraliçe seçilen Gökçe Eygi aynı zamanda  “International Top Model of Cyprus”un Ana Sponsoru NorthernLand güzeli unvanı da aldı. “ International Top Model of Cyprus”un Ana Sponsoru Lord’s Palace güzeli İsveç’ten Frida Fornander oldu. “International Top Model of Cyprus” Turizm Güzeli ise, İngiltere’den Jodi Breytonb
ach’a layık görüldü

 

 


Bu yıl ilk defa gerçekleştirilen “International Top Model of Cyprus” yarışmasının finali önceki akşam Lord’s Palace Hotel’de yapıldı. H&V Ajansın kurucusu Hayriye Vurdu’nun gerçekleştirdiği yarışma bu yıl uluslararası boyuta taşındı. Yarışması vizyonu ile bu seneye damgasını vurdu. 18 ülkeden birbirinden güzel profesyonel model yarışmada kraliçe olmak için yarıştı.

Kraliçe Türkiye’den


Lord’s Palace Hotel’de gerçekleşen yarışmanın finalinde “International Top Model of Cyprus” Birincisi, Türkiye’den yarışmaya katılan ve Adriana Lima’ya benzerliğiyle dikkat çeken Gökçe Eygi oldu.  Gökçe aynı zamanda “International Top Model of Cyprus”un Ana Sponsoru NorthernLand güzeli unvanı da aldı. İkinci Romanya’dan Denisa Hodişan, üçüncüsü Litvanya’dan Vaida Azuolaityte seçildi.” International Top Model of Cyprus”un Ana Sponsoru Lord’s Palace güzeli İsveç’ten Frida Fornander,” International Top Model of Cyprus Turizm Güzeli” ise İngiltere’den Jodi Breytonbach’a gitti.

Başarılı bir organizasyona imza attılar


Gecenin sunuculuğunu, ülkemizin ve Türkiye’nin başarılı Sunucu ve Moderatörü Burç Tunçer ile Türkiyeli Model ve Sunucu Hande Aras, koreografisini Yusuf Azuz, Genel Koordinatörlüğünü ise eski manken Aylin Arasıl gerçekleştirdi. Geceye birbirinden güzel şarkılarıyla Buray ve Elif Kaya ve muhteşem dans şovlarıyla Bahar Hacımehmet renk kattı.

Modellerin saç ve makyajlarını Velena Kuaför ve Güzellik Salonu yaptı. Modeller Sunset Mayoları, Juliet, ZenZone butik, Kyrenia deri, Elif Gedikoğlu ve Muammer Ketenci’nin özel kreasyonlarını sergiledi. Gecenin sonunda Lord’s Palace Hotel, NorthernLand, Rock Island ve yan sponsorlara teşekkür plaketleri takdim edildi. Gecede ayrıca ilk üçe girenlere Altınbaş Kuyumculuktan 5 bin TL’lik takı hediye edildi.

Seçkin juri görev aldı

Juride ise birbirinden değerli üyeler yerlerini aldı; Lord’s Palace Hotel Yönetim Kurulu Üyesi Sönmez AYDOĞAN, eski bankacı Burak Acet, NorthernLand Yönetim Kurulu Başkanı Koral Bozkur, iş adamı Veysel Şahin, Quikwin Grup Başkanı Alkın Günbatı, değerli iş adamı Talip Öztürk, ünlü modacı Muammer Ketenci, ünlü modacı Elif Gedikoğlu, Zenzone Butik Direktörü Esra Ergün, Magictouch Grup Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Özbekoğlu, Nurel Emlak sahibi Redif Nurel, Decoclasss Organizasyon ve Gelinlik firmasının sahibi Selen Poyrazlı, Juliet Butik Direktörü Senem Bağdatlı, Temedya Direktörü Özdemir Tokel, Kıbrıslı ünlü şarkıcı Buray, genç şarkıcı Elif Kaya, Velena Kuaför ve Güzellik Salonu Sahibi Ala Özberkman ve Ünlü Güzellik Uzmanı Şevval Özçelik.

[images_grid auto_slide=”no” auto_duration=”1″ cols=”three” lightbox=”no” source=”media: 192961,192960,192959,192958,192957,192956,192955,192954,192953″][/images_grid]

 

Fotoğraflar: Mustafa Şenal

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar