ATV Irdning 0-22 Everton - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Haziran 8, 2023
FutbolSpor

ATV Irdning 0-22 Everton

Everton hazırlık maçında Avusturya bölgesel lig ekiplerinden ATV Irdning’i 22-0 yendi. İlk 45 dakika oyunda kalan Cenk Tosun, dört gol kaydetti.

Everton, güçsüz rakibi ATV Irdning’i 22-0 yendi. İngiliz ekibi kaçın ilk yarısını 10-0 önde tamamladı, 4 golün altında Cenk Tosun imzası vardı. Cenk Tosun, 2. yarı oynamazken; Marco Silva’nın ekibinin diğer golleri Baines, Colgate, Keane, Lookman (3), Mirallas, (5), Niasse (4), Vlasic’ten (2) geldi. Bir golü ise Irding’li oyuncular kendi kalesine attı.


“TÜRKİYE’YE DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM”

Maç sonrası açıklama yapan Cenk Tosun, Türkiye’ye dönmeyi düşünmediğini söylerken, “Everton’a geleli yarım sene oldu. ‘Türkiye’ye dönersen hangi kulüp formasını giyersin? sorusunu cevaplamak için çok erken. Everton’da çok mutluyum. Türkiye’ye kolay kolay dönmeyi düşünmüyorum. Yurtdışında bayrağımızı ve vatanımızı gururlandırmayı düşünüyorum.” dedi.

Milli Takım’da kaptanlık pazubandını taşımasını da değerlendiren Cenk Tosun, “Çocukluğumuzdan beri Türk milli takımında kaptanlık yapmak hayalimizdi. Allah bana sakatlık vermediği sürece o bandı gururla taşıyacağım” diye konuştu.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar