Ateş 3 gün tutuklu kalacak - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Şubat 1, 2023
KıbrısManşet

Ateş 3 gün tutuklu kalacak

Serkan Ateş

(Kamalı Haber) – Gönyeli’de meydana gelen cinsel saldırı ile ilgili olarak tutuklanan zanlı Serkan Ateş mahkeme huzuruna çıkarıldı.

 


Mahkemede yeminli şahadet veren polis memuru Coşkun Altındağlı, huzurda bulunan zanlı Serkan Ateş’in (E-38) Cinsel Saldırı suçundan methaldar olduğunu belirtti. Polis, 27.11.2021 tarihinde, saat 12:45 raddelerinde, Gönyeli’de, G.G.’ye ait ikametgah içerisinde, Çatalköy’de sakin zanlının, kendisini seramik ve fayans işi yapmak amacı ile konu ikametgaha davet eden P.D.’nin (K-26) rızası dışında ve cinsel davranışla sağ kolu ile belini sarıp sağ eli ile göbek kısmını okşamak suretiyle cinsel saldırıda bulunduğuna yönelik şikayeti olduğunu belirtti. Polis, olayın akabinde şikâyetçi ile zanlının aynı asansörde apartmanın zemin katına indiklerini ve tokalaştıkları esnada kadını elinden çekip, yanaklarından izni olmaksızın öptüğünü anlattığını mahkemeye aktardı. Polis, aynı gün zanlı Serkan Ateş’in Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nden temin edilen derdest emri gereği tutuklandığını söyledi. Polis, mesele ile ilgili alınacak ifadeler ve temin edilecek kamera görüntüleri bulunduğundan, zanlının aleyhinde 3 gün tutukluluk talep etti.

 

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Aysu Çakan Alakan, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlının 3 gün tutuklu kalmasına emir verdi.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar