Kıbrıs

Aslı Özgen Eren güven tazelediİnsan Kaynakları Yönetimi Derneği’nde yapılan genel kurul sonrasında 3. dönem başladı.

Olağanüstü 2. Genel Kurul toplantısını Sivil Alan Derneği’nde yapan İnsan Kaynakları Yönetimi Derneği (İKYD) yeni dönem yönetimi belirlendi.

Genel Kurul’da Başkan Aslı Özgen Eren’in yaptığı açılış konuşmasının ardından oluşturulan divanın başkanlığına Emete İmge, sekreterliklerine ise Balkız Kandulu ve Sevda Mazharoğlu Ever getirildi. Genel Kurul’da, bir önceki döneme ait faaliyet ve mali rapor, dernek yönetim kurulu başkanı Aslı Özgen Eren tarafından aktarıldı. Derneğin faaliyet aktarımında; derneğin bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu Çalıştaylar, eğitimler, söyleşi, panel ve ziyaretlerle ilişkin çalışmalar ve yapılan diğer proje konuları dile getirildi. Divanın oluşmasının ardından Başkan faaliyet ve mali raporları okudu ve Genel Kurulun onayına sundu. İlgili raporların oybirliği ile kabul edilmesinin ardından yönetim kurulu ve denetleme kurulu seçimi gerçekleştirildi.Kurulların seçiminde oylama sonucuna göre, yeni dönemde yönetim kurulunda Aslı Özgen Eren, Emete İmge, Emine Öziç, İpek Kabidan ve Pelin Sevda Mahzaroğlu Ever, Denetleme Kurulunda ise; Pelin Tayanç Baltacı, Ahmet Türkdoğan, Alev Alp, Balkız Kandulu ve Esma Aydın görev yapacak.

Gerçekleştirilen ilk yönetim kurulu ve denetim kurulu toplantısı sonucunda; derneğin yönetim ekibinin görev dağılım da yapıldı. Buna göre;; Dernek Başkanı; Aslı Özgen Eren, Dernek Başkan Yardımcısı ve Yazmanı;  Emete İmge, Dernek Saymanı;  İpek Kabidan, Yedek Yönetim kurulu Üyeleri ; Emine Öziç ve Sevda Mazharoğlu Ever, Denetleme Kurulu Başkanı; Alev Alp, Denetleme Kurulu Asil Üyeleri; Balkız Kandulu ve Pelin Tayanç Baltacı ile Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri; Ahmet Türkdoğan ve Esma Aydın’dan oluştu..

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı