Magazin

Aşk sofrasına kuruldular

DOĞANAY’IN KEMANINA KAPILDILAR:

Türkiye’nin ünlü keman sanatçısı Suay Doğanay, Müslüm Baba Yeni Nesil Meyhane’nin “Sevgililer Günü” kutlamasına DJ’ler eşliğinde ses getirdi

Girne’nin yeni gözdesi Müslüm Baba Yeni Nesil Meyhane’si, Sevgililer Günü’nde büyük bir kalabalığı ağırladı. Çağa ayak uyduran meyhane olma özelliği gösteren ve özel dekorasyonu ile dikkatleri üzerine çeken Müslüm Baba şimdiden beğeni kazandı.

Eğlence dolu gecelerine hız kesmeden devam eden mekan Sevgililer Günü’nde dolu dolu yemek ve müzik programı ile eğlence severlere kapısını açtı. Müslüm Baba Türkiye’nin en ünlü elektro keman sanatçılarından Suay Doğanay’ı ağırladı. Sevgililer Günü özel performansı ile gelen konukları büyüleyen Suay Doğanay sahnede ışıl ışıldı.

Bu özel günün konseptine göre özel olarak hazırlanan mekan gelen konuklar tarafından oldukça sevildi. Türkiye’nin en ünlü elektro keman violistine mekanın sevilen DJ’i Ümit Akdeniz ve DJ Mozkai eşlik etti. Sürprizlerin ardı arkasının kesilmediği geceye Oryantel Alasiya’nın şovu da damgasını vurdu.

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı