Spor

Ares’ten Ironman 70.3 çıkarması 
TOPLAM 7 SPORCU İLE GİTTİLER:
Ülkemizin başarılı triatloncularını bünyesinde bulunduran Ares Spor Kulübü, Antalya Belek'te bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Half Ironman yarışına 7 sporcu gönderdi. Gloria Sports Arena'da düzenlenecek yarışta sporcular 1.9 kilometre yüzme, 90 kilometre bisiklet ve 21.1 kilometre koşu parkurlarında mücadele edecekSPORCULAR İDDİALİ:
Ares triatloncuları Cem Dağdelen, Çağan Öztuna, Hüseyin Arhan, Kemal Elektrikçi, Emine Uluçay, Hasan Işıman ve Ahmet Özsoy en iyi dereceyi elde edebilme hedefi ile yarışa gitti. Half Ironman yarışında ülkemizden toplam 12 sporcu yarışacak

Yüzme, bisiklet ve koşu parkurlarının art arda geçildiği triatlon branşının başarılı sporcularını bünyesinde bulunduran Ares Spor Kulübü, sezonun son yarışında Antalya Belek'te ülkemizi temsil edecek. Türkiye'de bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Ironman 70.3 organizasyonuna 7 triatloncu ile giden Ares Spor Kulübü sporcuları dün adadan ayrıldı.
Antalya Belek'teki Gloria Sports Arena'da düzenlenecek olan Half Ironman yarışında Ares'in 7 sporcusu ile birlikte, ülkemizdeki diğer kulüplerden 4 sporcu daha mücadele edecek.
İlk olarak 1.9 kilometre yüzme parkurundan geçecek sporcular daha sonra 90 kilometrelik bisiklet parkurunda pedal çevirecek. Bisikletten indikten sonra 21.1 kilometrelik koşu etabına başlayacak sporcular Gloria Arena içerisindeki stadyumda finişe ulaşmayı hedefleyecek.

Ares 7 sporcu ile yarışacak
Ares'in Ironman bitiren 3 sporcusu Cem Dağdelen, Çağan Öztuna ve Hüseyin Arhan ile birlikte "ITU World Cup Triatlon Series" Londra'da yarışan Hasan Işıman, Türkiye Triatlon Şampiyonu sporcular Emine Uluçay ve Kemal Elektrikçi ile Ahmet Özsoy half ironman yarışında mücadele edecek.
Geçtigimiz hafta Güney Kıbrıs'ta Dikelya İngiliz Üslerinde düzenlenen aynı mesafedeki yarışa katılan ve masterler kategorisinde ilk ikiye giren Cem Dağdelen ile Çağan Öztuna bir haftada iki kez orta mesafe triatlonu yapmış olacak.

Başa dön tuşu