Magazin

Aral’ın bir ayağı ülkemizdeTAM BİR KIBRIS AŞIĞI:
Türkiye’nin en uzun bacaklı manken & şarkıcısı Tuğçe Aral, hiç eksik olmadığı sahnelerimizde bu gece de International Top Model of Cyprus yarışmasına şarkılarıyla ses getirerek boy gösterecek 

Türkiye’nin en uzun bacaklı manken & şarkıcısı olarak nam salan Tuğçe Aral bir ada organizasyonuna daha katılmak için ülkemize geldi. Aral bu gece şarkıcılık kimliğiyle International Top Model of Cyprus yarışmasında hem göze hem de kulağa hitap edecek.

İçtenliği, güzelliği ve sıcakkanlılığıyla sempatimizi kazanan güzel manken & şarkıcı gazeteniz Havadis’le yaptığı sohbette hem Kıbrıs aşkını hem de müzik tutkusunu dile getirdi:

 

Kıbrıs insanı çok sıcak

Sık sık ülkemize gelen ve çeşitli organizasyonlara güzellik katan Aral, sohbetimize ülkemize olan sevgisini dile getirerek başladı. Ada insanının sıcakkanlılığından duyduğu memnuniyeti dile getiren Aral adamızda hiçbir yabancılık çekmediğini, hatta burayı ikinci evi olarak gördüğünü dile getirdi.

 

Hem iş hem de tatil için ideal

Ülkemizle sıkı bağlantılar geliştiren Aral hem iş hem de tatil için adamızın son derece ideal olduğundan bahsetti. Turizmdeki gelişmeyle birlikte profesyonelleşen organizasyonlarda yer almaktan duyduğu memnuniyeti anlatan Aral: “Kıbrıs muazzam bir tatil beldesi. Sadece plaj ve otel olanaklarıyla değil, sakinliğiyle de benim gönlümü çalıyor” dedi.

 

Sarı Kırmızı beğenildi

Son şarkısı “Sarı Kırmızı” ile müzik dünyasındaki yerini koruyan Aral şarkıcılıktan apayrı bir keyif aldığını söyledi. “Sen ya da Ben”, “Salına Salına”, “Sevsinler” gibi şarkılarıyla da dikkat çeken ünlü manken & şarkıcı: “Müzik benim dünyama farklı bir anlam kazandırdı. Modellik ve mankenlik yapmak çok güzel, ancak bunu şarkıcılıkla taçlandırmak apayrı bir güzel” şeklinde konuştu.

 

Başa dön tuşu