Magazin

“Arabesk Kafa”ya takılacaklar

Lefkoşa’da hizmet veren Dropshot Performance Hall, yenilenen yüzüyle dolu dolu geçireceği canlı müzik gecelerine Türkiye’nin arabesk müzikte büyüleyen gurubu “Arabesk Kafa” ile başlayacak


Dropshot Performance Hall Lefkoşa’da eğlence hayatına ayrı bir renk katacak. İşletmeciliğini Tuğba Yeşilbursa ve iletişim danışmanlığını Çağlar Tuncer’in üstlendiği mekanda yapılacak olan etkinlikler Lefkoşa ve ada gece hayatına farklı bir soluk getirecek.

Lefkoşa Ortaköy’de 4 yıldır hizmet veren mekan yeni projeleri ve yapacağı etkinliklerle Kıbrıs’ta ses getirecek. 17 Kasım Cumartesi Burcu Dinçer tarafından kurulan Türkiye’nin arabesk müzikte büyüleyen grubu Arabesk Kafa ile etkinliklere başlayacak olan mekanda sezon boyunca bir çok ünlü isim sahne alacak. Ülkemizde ilk kez sahne alacak olan Arabesk Kafa eğlence severlere arabesk müzik ziyafeti çekecek.

Doludizgin canlı müzik programı

24 Kasım Öğretmenler gününe özel repertuarı ile Türkiye’nin önemli performans mekanlarında  sahne alan Özge Öztimur ise dinleyicileri sesi ile büyüleyecek. Poptan rocka, cazdan arabeske uzanan geniş  repertuarı ile Türkiye’de adından hep söz ettiren Özge Öztimur bu yıl ülkemiz sahne hayatına damga vuracak. Hande Yener’in 3 yıl vokalistliğini yapmış olan Özge Öztimur çok konuşulacak.

Kıbrıs gece hayatına Dropshot Performance Hall’in kazandıracağı büyülü ses Beril Raperin ise; 9-10 Kasım tarihlerinde, Dropshot Performance Hall sahnesinde dinleyicileri ile buluşacak. Kıbrıslı müzisyen ve gruplarında sahne alacağı Dropshot Performance Hall’de haftanın 5 günü canlı müzik ziyafeti yer alacak.Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı