Arabacıoğlu'ndan “Doğru Dürüst Lefkoşa” ziyaretleri - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Aralık 6, 2023
Kıbrıs

Arabacıoğlu’ndan “Doğru Dürüst Lefkoşa” ziyaretleri

Arabacıoğlu'ndan “Doğru Dürüst Lefkoşa”  ziyaretleri

Demokrat Parti (DP) Lefkoşa Belediye Başkan adayı Dr. Mustafa Arabacıoğlu ve Belediye Meclis üyesi adayları “Doğru Dürüst Lefkoşa” için neler yapılacağını anlatmak için başlattıkları bölge ziyaretlerine devam ediyor.

DP’den verilen bilgiye göre, Göçmenköy Bölgesi’ni ziyaret eden Arabacıoğlu ve adaylara, Lefkoşa İlçe Başkanı Kemal Öztürk, Kadın Örgütü Başkanı Esen Yalın Aktoprak, Gençlik Örgütü Başkanı Münür Öztürk ve partililer eşlik etti.


Mustafa Arabacıoğlu, ziyaretler sırasında vatandaşlarla sohbet etti ve Lefkoşa için yapacaklarını anlattı. Arabacıoğlu, yaşanan kaosu Lefkoşa’nın hak etmediğine işaret ederek, “Lefkoşa’mızın bir kere daha bu kötü günleri yaşamaması için her türlü çalışma ve projeyi hazırladık” dedi.

Konuşmalarında, 14 aylık sürede doğruluk, dürüstlük, şeffaflık ve tarafsızlık ilkesine bağlı kalacaklarının sözünü de veren Arabacıoğlu, “7 Nisan günü bana ve ekibime vereceğiniz oy ile doğruluk ve dürüstlüğe duyduğunuz hasreti mühürlemiş olacaksınız. Doğru dürüst Lefkoşa için çalışacağız ve Lefkoşa’mız yeniden bu kötü günlerine dönmeyecek ” şeklinde konuştu.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar