Kıbrıs

Annelerin gönlünü alan sürprizLefke İstiklal İlkokulu’nda Cuma günü çocuklarını almaya giden anneler sürprizle karşılaştı. Okul idaresinin belirlediği yılın anneleri bayrak töreni öncesinde onere edildi

Gürsel KARAGÖZLÜ

Lefke İstiklal İlkokulu’nda Dilek Gökyay ve Sitem Genç yılın annesi seçildi.

Lefke İstiklal İlkokulu yönetimi, “Anneler Günü” nedeni ile Cum günü bayrak töreni öncesinde okul avlusunda çocuklarını almaya giden annelere “Anneler Günü” etkiliği ile unutamayacakları bir sürpriz yaptı.

Etkinlikte, öğrenciler annelerine şiirler ve şarkılar söyledi, annelerine sevgi gösterisinde bulundu. Etkinlikte çok duygulu anlar yaşandı.

Etkinlikte, Müdür Muavini İpek Çorba, bir konuşma yaparak, bu sürprizle anneleri onere etmek istediklerini söyledi. Öğrencilerin okuduğu şiirler ve söyledikleri şarkılar ile annelerinin mutlu olduklarını görmenin kendilerini de çok mutlu ettiğini söyleyen Çorba, okul idaresi olarak bu yıl iki anneyi yılın annesi seçtiklerini söyledi.

Çorba, oğluna hem anne hem de baba olan Dilek Gökyay’ı ve geçtiğimiz yıllarda iki çocuğu ile büyük bir trafik kazası geçiren ve büyük mücadelelerle ayakta kalan Sitem Genç’i yılın annesi seçtiklerini açıkladı.

İpek Çorba, yılın annelerine günün anısına birer taban ve birer demet çiçek takdim etti.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı