Anne babasının bir tanesiydi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Mart 2, 2024
Kıbrıs

Anne babasının bir tanesiydi

Anne babasının bir tanesiydi

AİLENİN TEK ÇOCUĞUYDU… Lapta Huzurevi yakınlarında dün sabah meydana gelen kazada yaşamını yitiren iki yaşındaki Esma Naz, Gülnaz ve Sinan Uçardoğan çiftinin tek çocuğuydu. Uzun yıllar evlat özlemi ile yanıp tutuşan aile Esma Naz’ı tüp bebek yöntemi ile dünyaya getirmişti 

HASTANEYE YETİŞEMEDİ… İki yaşındaki Esma Naz Uçardoğan’a çarptığını fark eden HJ 807 plakalı araç sürücüsü Mehmet Dolmacı, minik Esma Naz’ı hemen hastaneye götürmek istedi. Ancak Esma Naz olay yerinden fazla uzaklaşmadan yaşamını yitirdi


ARAÇ SÜRÜCÜSÜ TUTUKLANDI… Lapta Huzurevi yakınlarında meydana gelen ve iki yaşındaki Esma Naz Uçardoğan’ın yaşamını yitirmesi ile sonuçlanan kazada araç sürücüsü Mehmet Dolmacı tutuklandı. Dolmacı bugün mahkemeye çıkarılacak

Ceren ÖZBİL
Lapta Huzurevi yakınlarında meydana gelen kazada iki yaşındaki Esma Naz Uçardoğan hayatını kaybetti.
Kaza, dün sabah saat 09.00’da eski Lapta Huzurevi bölgesi Manolya Sokak’ta Mehmet Dolmacı’nın kullandığı HJ 807 plakalı aracın Esma Naz Uçardoğan’a çarpması sonucu meydana geldi.
Kazanın, anne Gülnaz Uçardoğan’ın çocuğu Esma Naz ile birlikte Taner Dolmacı ile sohbet ederken, o esnada başka bir şahısla sohbet eden market ve sera işletmecisi Mehmet Dolmacı’nın hareket ettirdiği HJ 807 plakalı pikap aracın Esma Naz Uçardoğan’a çarpması sonucu meydana geldiği öğrenildi.

Araç sürücüsü tutuklandı…
Meydana gelen kazada Esma Naz Uçardoğan adlı kız çocuğu hayatını kaybederken, araç şoförü Mehmet Dolmacı ise polis tarafından “dikkatsiz sürüş sonucu ölüme neden olma” suçundan tutukladı.

Hastaneye yetişemedi…
İki yaşındaki Esma Naz Uçardoğan’a çarptığını fark eden HJ 807 plakalı araç sürücüsü Mehmet Dolmacı, minik Esma Naz’ı hemen hastaneye götürmek istedi. Ancak Esma Naz olay yerinden fazla uzaklaşmadan yolda hayatını kaybetti.

Ailenin tek çocuğuydu…
Adana’dan KKTC’ye çalışmak için gelen Uçardoğan ailesinin uzun yıllar çocuğu olmamıştı. Evlat hasreti çeken Gülnaz ve Sinan Uçardoğan çifti Esma Naz’ı tüp bebek olarak dünyaya getirmişti.

Sevenleri hemen olay yerine koştu…
Acı haberi duyan bölge sakinleri ve Uçardoğan ailesinin yakınları hemen olay yerine koştu. Esma Naz Uçardoğan’ın babası Sinan Uçardoğan uzun süre olay yerinden ayrılamadı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar