Spor

Anı maçı Kaymaklı’nın: 3-2KAYMAKLI’NIN YILDIZ İSİMLERİ SAKATLANDI:
Anı kupasını müzesine götüren yeşil-siyahlılarda iki yıldız oyuncu sakatlandı. Sabri ve Hüseyin Adal, Mağusa Türk Gücü karşısında verilen mücadelede ayak bileğinden geçirdiği sakatlık dolayısıyla maçı tamamlayamadıKıbrıs Türk Futbol hakemliğine önemli katkıları bulunan merhum Atilla Topaloğlu anısına oynanan “anı maçı”nın galibi Süper Lig’in başkent temsilcisi Küçük Kaymaklı oldu.
Küçük Kaymaklı, Hamitköy Stadı’nda Mağusa temsilcisi Türk Gücü ile yaptığı anı mücadelesinden 3-2 galip ayrılarak sezon öncesi bu özel kupayı müzesine taşıdı.
Yeşil siyahlılar sahaya yabancı oyuncularından yoksun çıkarken takımın gollerine Yasin Kansu (2) ve penaltıdan Derviş imza attı.
Atilla Topaloğlu anı maçının ardından düzenlenen törende maçın galibi Küçük Kaymaklı kupasını Bakanlık Spor Koordinatörü Süleyman Göktaş ile merhum Atilla Topaloğlu’nun oğlu Bengü Topaloğlu verdi.

Sabri ve Hüseyin Adal sakatlandı
Küçük Kaymaklı’da geçen hafta KTSYD Kupası’nda sakatlanan Ahmet Coşkun’dan sonra dünkü maçta da yıldız futbolcular Sabri ve Hüseyin Adal sakatlık geçirdi. Yeşil-siyahlılarda Sabri ve Hüseyin Adal ayak bileğinden yaşadığı sakatlık dolayısıyla maçı tamamlayamadı.

 

Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL

Başa dön tuşu