Spor

Anadolu Efes’e gizli kameraTaraftarları için kamera karşısına geçen ve Duman'ın 'Senden Daha Güzel' şarkısını seslendiren Anadolu Efes Spor Kulübü oyuncuları, geçtiğimiz günlerde de her şeyden habersiz olarak yeni bir reklam filminde rol aldı ve bu kez Anadolu Efes taraftarları, oyuncular için 'Senden Daha Güzel' şarkısını seslendirdi.
Tamamı gizli kamerayla çekilen filmde, Anadolu Efes oyuncuları bir klasik müzik konserine gittiklerini zannediyorlar. Dev orkestranın sahnede yerini almasıyla birlikte konser başlıyor. Anadolu Efesli basketbolcular da kendilerine yapılacak sürprizden habersiz koltuklarına oturuyorlar.Protokole sıralanan oyuncular arasında saatine bakan da var uyuklayanlar da. Asıl sürpriz şefin el hareketiyle başlıyor. Orkestra Duman'ın "Senden Daha Güzel" şarkısını çalıyor.

Bu sırada Anadolu Efes taraftarlarından birisi ayağa kalkıyor ve şarkıyı söylemeye başlıyor. Daha sonra salonun çeşitli yerlerinden taraftarlar birer ikişer ayağa kalkarak şarkıya eşlik ediyor. – Hürriyet

 

 

Başa dön tuşu