Kıbrıs

Ana karnında trafik kurbanıAlayköy anayolunda dün öğle saatlerinde iki aracın yüz yüze çarpışması sonucu meydana gelen kazada biri 8 aylık hamile 4 kişi ağır yaralandı.
Kaza, Alayköy istikametinden Lefkoşa istikametine seyretmekte olan Belgin Söylemez yönetimindeki HZ 897 plakalı araç ile Lefkoşa istikametinden Alayköy istikametine seyretmekte olan Mümtaz Gökçebağ yönetimindeki KP 416 plakalı aracın yüz yüze çarpışması sonucu meydana geldi.
Feci kaza sonucunda HZ 897 plakalı araç sürücüsü Belgin Söylemez, KP 416 plakalı araç sürücüsü Mümtaz Gökçebağ ile aynı araçta yolcu olarak bulunan eşi Okan Gökçebağ, 8 aylık hamile olan kızı Dilge Yaşir, ağır yaralanarak, “112 Acil Servis” ile Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne götürüldü.
Yaralıların dördünün de kollarında ve ayaklarında kırıklar olduğu öğrenildi.
Bebek hayata tutunamadı…
8 aylık hamile olan Dilge Yaşir iç kanama riski ile gözlem altına alındığı hastanede bebeğini kaybetti. Doktorlar akşam saatlerinde Dilge Yaşir’i ameliyata aldı. Doğmamış bebeğini trafiğe kurban veren talihsiz annenin durumunun ciddi olduğu öğrenildi.Başa dön tuşu