Spor

Amani’ye Değirmenlik kapıları kapandı


 
CAMİADAN TEPKİ ÇEKTİ:
Kendisine yeni bir takım bulmak için Güney Kıbrıs’ta bulunan ve Güney Kıbrıs takımlarından Nea Salamina antrenmanına çıktığı tespit edilen Amani bu konuda uyarılırken, golcü oyuncunun bu davranışı Değirmenlik camiası tarafından büyük tepki gördüSATILIK LİSTESİNE KONACAK:
Camianın önde gelenleri Amani’nin Değirmenlik takımında bundan sonra forma giymemesini, bu yaptığı yanlışın cezasız kalmaması gerektiğini söylerken yeni sezon öncesi Amani’nin muhtemelen satılık olacağı ve Değirmenlik’te forma giymeyeceği belirtildi

Hüseyin KÖPRÜLÜ

Tarihinde ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek olan Değirmenlik’te Bostancı Bağcıl’dan transfer edilen ve takım ile çalışmalara katılmayan Amani’nin Güney Kıbrıs’ta olduğu ortaya çıktı.
Sezon öncesi izin alan ve ülkesine giden Amani’nin ağustos ayı başında Değirmenlik takımının antrenmanlarına çıkması bekleniyordu. Ancak bir türlü kendisine ulaşılamayan ve Değirmenlik takımının yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde gerçekleştirdiği antrenmanlarına çıkmayan Amani’nin Güney Kıbrıs’ta olduğu öğrenildi.

Camia tepkili
Kendisine yeni bir takım bulmak için Güney Kıbrıs’ta bulunan ve Güney Kıbrıs takımlarından Nea Salamina antrenmanına çıktığı tespit edilen Amani bu konuda uyarılırken, golcü oyuncunun bu davranışı Değirmenlik camiası tarafından büyük tepki gördü.
Camianın önde gelenleri Amani’nin Değirmenlik takımında bundan sonra forma giymemesini, bu yaptığı yanlışın cezasız kalmaması gerektiğini söylerken yeni sezon öncesi Amani’nin muhtemelen satılık olacağı ve Değirmenlik’te forma giymeyeceği belirtildi.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu