EkonomiEmlak

Altower’ı yurtdışında Keller Williams satacak

Faaliyete başladığı ilk günden bu yana dünya çapında başarılı projelere imza atan Altınbaş Yapı, İstanbul Göztepe’de hayata geçirdiği Altower için Keller Williams Kuzey Kıbrıs ile el sıkıştı.

Altınbaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Orkun Altınbaş, Keller Williams Kuzey Kıbrıs Yönetici Ortağı Pırıl Şentürk Halim ve Keller Williams Kuzey Kıbrıs Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanı Ercan Hocaoğlu arasında imzalanan protokolle akıllı yaşam projesi Altower’ın tek ve uluslararası satış yetkisinin Keller Williams Kuzey Kıbrıs’a geçtiği açıklandı.

Bu adımla yurtdışı satışlarının artmasını ve profesyonel bir şekilde yönetilmesini hedeflediklerini söyleyen Orkun Altınbaş, “Altınbaş Yapı olarak ilk projemiz olan Altower, yurtdışından büyük ilgi görüyor. Dünyanın dört bir yanından gelen taleplerin profesyonelce yönetilmesini sağlamak için Keller Williams Kuzey Kıbrıs ile bir anlaşma yaptık. Her iki taraf için de hayırlı olmasını dilerim.” şeklinde konuştu.

Teknoloji ve Donanımıyla Avrupa Standartlarında

330 konutun yer aldığı Altower, akıllı bina sistemiyle burada yaşayacaklara benzersiz deneyimler sunuyor. Altower’daki konut sahipleri evlerinin kapısını cep telefonları ile açıp, tabletleri ile restorana yemek siparişi verebiliyor ve ayrıca tüm bina olanakları Altower’a ait dijital yaşam kurgusuyla kontrol altında.

İstanbul’un Yeni Gözdesi Altower

İstanbul’daki stratejik konumu, konforlu ve mutlu bir yaşamın ihtiyaçlarını karşılayacak hizmet yapısı ve birbirinden cazip ödeme imkânlarıyla Altower, şimdiden birçok kişinin hayalini süslüyor. İstanbul’un son dönemdeki en başarılı gayrimenkul projesi olan Altower; 5 dönümlük peyzaj alanıyla, Sports Cafe, Club Lounge, Kapalı Yüzme Havuzu, Kapalı Otoparkı, Oto Yıkama, Spa, Fitness Merkezi, Yürüyüş Alanları, Basketbol Sahası, Dijital Market ve Restoranı ile burayı tercih edenlere prestijli bir yaşamın anahtarını sunuyor.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı