Altay: Çıkışımız sürecek

4 Ekim 2013 Cuma | 12:33
Altay: Çıkışımız sürecek
Kıbrıs Town Houses

HAVADİS’E DEĞERLENDİRDİ:

Yenicami Teknik Direktörü Turan Altay, Bostancı Bağcıl maçı öncesi Havadis’e değerlendirmelerde bulunarak, her maçın kendileri için zor olacağı bilincinde olduklarını ve tüm çalışmalarını ciddi bir şekilde yaptıklarını belirtti

DİKKATLİ OLMALIYIZ:
Bostancı Bağcıl’da, daha önceden Yenicami forması giyen Erdinç, Devrim, Murat Gertik, Hakan Altın ve transfer döneminde ilgilendikleri Ertaç gibi futbolcuların olmasının kendilerine farklı motive olacağını belirten Altay, her yönden ciddi ve dikkatli olmaları gerektiğini söyledi

KAZANMAK İSTİYORUZ:
Bağcıl maçının son hazırlık çalışmasını bugün yapacak olan lider Yenicami’de teknik direktör Turan Altay bu maça da tam konsantre çıkıp iyi futbol oynayarak kazanmak istediklerini belirtti

Gökmen BOLKAN

Sezon öncesi iki önemli kupa olan KTSYD ve Süper Kupa’yı müzesine götürme başarısı gösteren Yenicami, K-Pet Süper Lig’e de Lefke deplasmanında aldığı galibiyetle lider başladı.
Yenicami Teknik Direktörü Turan Altay pazar günü oynayacakları bir diğer zorlu maç olan B. Bağcıl maçı öncesi Havadis’e değerlendirmelerde bulundu.
Altay, her maçın kendileri için zor olacağı bilincinde olduklarını ve tüm çalışmalarını ciddi bir şekilde yaptıklarını belirtti.
Lider olmaları ve iyi bir kadro oluşturdukları bu süre içerisinde her rakibin kendilerine karşı istekli ve hırslı bir futbol oynayacaklarını bilerek, her maç öncesi hazırlıklarını çok sıkı bir şekilde gerçekleştirdiklerinin altını çizdi.

Altay futbolcuları uyardı
Bostancı Bağcıl ile pazar günü Atatürk Stadı’nda yapılacak maç öncesinde Yenicami takımı hazırlıklarını Atilla Topaloğlu Saha’sında sürdürdü.
Tüm futbolcuların antrenmana katıldığı çalışmada Turan Altay, sık sık idmanı keserek futbolcularını uyarması dikkat çekti.

Dikkatli olmalıyız
Yeşil-beyazlılarda,  daha önceden Yenicami forması giyen Erdinç, Devrim, Murat Gertik, Hakan Altın ve transfer döneminde ilgilendikleri Ertaç gibi futbolcuların olması kendilerine karşı farklı motive olacağını belirten Altay, her yönden ciddi ve dikkatli olmaları gerektiğini belirtti.

Sakatlar iyileşiyor
Adil, Ünal ve Halil Turan’ın sakatlıklarının iyileştiği ve her an forma giyebileceklerini belirten Turan Altay, yedek kaleci Yusuf’un ise menüsküs olması ile tedavisinin sürdüğünü dile getirdi.

Son idman bugün
Bağcıl maçının son hazırlık çalışmasını bugün yapacak olan lider Yenicami’de teknik direktör Turan Altay bu maça da tam konsantre çıkarak ve iyi futbol oynayarak kazanmak istediklerini belirtti.
Önlerinde 3 zorlu maçın daha olduğunu ve bunları da aşarak kayıpsız yola devam etmek istediklerini belirterek, taraftarlara da çağrıda bulunarak maça gelmelerini istedi.


BAŞKAN İDMANDA: Yenicami Başkanı Bülent Avcan siyah-beyazlıların Atilla Topaloğlu Sahası’ndaki dünkü idmanını yerinde izleyerek, futbolculara moral verdi

Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL