Kıbrıs

Albank’ın Velespeed’e desteği sürüyor.Ülkemizin ilk ve tek kiralık bisiklet uygulaması Velespeed ile Albank arasındaki işbirliği anlaşması yenilendi.

 
Albank ve Velespeed Bisiklet Paylaşım Sİstemi Velespeed arasındaki işbirliği sözleşmesi yenilendi. Albank ve Velespeed arasında 3 yıl önce başlayan işbirliğinin artarak devam etmesi kararlılığını dile getiren taraflar, daha sağlıklı ve yaşanabilir bir çevre konusundaki hassasiyetlerine vurgu yaptılar.Albank adına Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları Yöneticisi Mihriban Aydınçelebi Cesur’un, Velespeed adına ise Seder Dedeler’in yer aldığı imza töreni sonrası, geçtiğimiz 3 yılda olduğu gibi önümüzdeki dönemde de Albank olarak çevreye duyarlı projelere destek verileceğinin altı çizildi. Gazeteci Kemal Aşık Caddesi, otobüs terminali yanında kurulmuş bisiklet terminalinin sponsorluğunun 3 yıl daha devam edeceği bilgisini verdiler

CESUR: ‘BİSİKLET KULLANIMINI TEŞVİK EDEREK, HEM SAĞLIKLI BİREYLER YETİŞMESİNE HEM DE DAHA YEŞİL BİR DOĞA İÇİN KATKI SAĞLAMAK İSTİYORUZ’

Albank Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları Yöneticisi Mihriban Aydınçelebi Cesur, birçok sosyal sorumluluk projesinde yer aldıklarını, Albank Anı Ormanı projesi gibi, Velespeed projesinin de çevreye ve insan sağlığına hassasiyet gösteren, sağlıklı yaşamı teşvik eden bir proje olduğunu belirtti.

Cesur, banka olarak çevre duyarlılığına büyük önem verdiklerini, destek verdikleri sosyal sorumluluk projelerinde de önceliklerinin bu olduğunu vurgulayarak, ‘bisiklet sürmeyi teşvik ederek, hem hareket eden, spor yapan sağlıklı bireylerin yetişmesi hem de  temiz bir çevre için emisyon kirliliğini azaltmaya katkı koymak ve daha sağlıklı temiz bir çevrede yaratmak amacındayız’ diye konuştu.

‘BİSİKLET SÜRÜCÜLERİNE TRAFİKTE HEM SAYGI HEM DE ÖNCELİK GÖSTERMELİYİZ’

Albank Kurumsal İletişim Yöneticisi Mihriban Aydınçelebi Cesur, bisiklet yollarının arzulanan yeterlilikte olmadığını da belirterek, bisiklet kullananan vatandaşların trafikte daha fazla hoşgörüyü hakettiğini vurgulayarak, ‘bisiklet sürücülerine hem saygı hem de öncelik göstermeliyiz’ dedi.

 

Başa dön tuşu