FutbolSpor

Aksel burun ameliyatı oldu


M.A.Yeşilova kaptanı  Aksel Kaptanoğlu, burnundaki kemik eğriliği nedeniyle nefes alıp vermede çektiği zorluğu, dün Özel Girne Hastanesi’nde Dr.Ahmet Varış’ın yaptığı başarılı operasyonla giderdi

Coşkun KUTAY

2016-2017 futbol sezonunda, Merit-Alsancak Yeşilova’nın K-PET Süper Ligi’ne yükselmesinde önemli rol oynayan takım kaptanı Aksel Kaptanoğlu, dün Özel Girne Hastanesi’nde burun ameliyatı oldu. Burnundaki kemik eğriliği nedeniyle nefes alıp vermede çektiği zorluğu gidermek ve dolayısı ile daha fazla performans sergilemek için Dr. Ahmet Varış tarafından ameliyat edildi.

Performansı daha da yükselecek

Aksel’in ameliyatı ile ilgili Havadis’e açıklamada bulunan Dr. Ahmet Varış,” Operasyon başarılı geçti. Aksel’in burnundaki kemik eğriliği, müsabaka sırasında nefes alıp-vermesinde güçlük çekmesine neden oluyordu. Bu durum da, mevcut performansını sergilemesine önemli ölçüde engel teşkil ediyordu. Şimdi tüm engeller ortadan kalktı. Aksel çok kısa bir zaman içerisinde çalışmalarına başlayabilir” dedi.

Havadis Spor Servisi, Merit-Alsancak Yeşilova’nın başarılı ve centilmen takım kaptanı Aksel Kaptanoğlu’na acil şifalar diler.
Başa dön tuşu