Magazin

Akıncılar Susam ile şenlendi


 

[dropcap style=”circle” bgcolor=”#0065ad”]T[/dropcap]ürkiye’nin efsane fantezi müzik sanatçılarından Arif Susam, geçtiğimiz akşam Akıncılar’da yaklaşık 500 dinleyici ile bir araya geldi.

İsmail Karaböcek tarafından organize edilen ve köy meydanında bulunan Gutsugidi Kahvesi’nde yer alan etkinlik büyük heyecan yarattı.

Akıncılar’a giden tek ulaşım yolunun kapalı olması nedeniyle sosyal aktivitelere hasret kalan köy halkı yanında, Arif Susam hayranları da Akıncılar’a akın etti.

Müslüm Gürses’in ardından, Arif Susam’ın da büyük ilgi görmesi, yeni organizasyonların da kapısını açtı. Masaların tamamının dolu olması, organizasyon komitesini de mutlu etti.

Sırada yeni Türkü

1 Temmuz akşamı ise, Türkiye’nin efsane müzik gruplarından Yeni Türkü aynı meydanda hayranları ile buluşacak. Yaklaşık 800 kişilik bir kitleye yönelik düzenlenecek konser yine yemeli- içmeli olacak.

Geceyle ilgili Havadis’e bilgi veren İsmail Karaböcek, “Gutsugudi Kahvesi ve köy meydanı bu kez yeni Türkü’ye ev sahipliği yapacak” dedi.

Karaböcek, amacının kapalı kalan bölge halkına bir eğlence, aynı zamanda köy dışında yaşayan nüfusunda köylü ile kaynaşmasını sağlamak olduğunun altını çizdi.

Yeni Türkü’ye çok talep olduğunu belirten Karaböcek, “Katılmak isteyenler 05338526239 numaralı telefondan rezervasyon yapabilirler. Yerimiz kısıtlı olduğu için rezervasyon önemli” dedi.

[images_grid auto_slide=”no” auto_duration=”1″ cols=”three” lightbox=”yes” source=”media: 160982,160983,160984″][/images_grid]
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı