Akçay ve Aygün’de yangın

86
Yangın

Akçay’da dün, Mehmet Dilim’in ambar olarak kullandığı kerpiç binada henüz tespit edilemeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı.

Yangın sonucu binada bulunan 2 gazlı soba, muhtelif giyim eşyaları, 9 kalas ve 20 metrekarelik hasırdan mamul tavan malzemesi tamamen yanarak zarar gördü.

Öte yandan Aygün’de de dün Nevin Öztürk’ün evinde mutfak bölümünde mikro dalda fırınının takılı olduğu elektrik fişinin kısa devre yapması sonucu yangın çıktı.

Yangında elektrikli çaydanlık, mikro dalga fırın, mutfak dolabı ve tavan suntası tamamen, bir tahta kalas ise kısmen yandı.

Yangınlar itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Polisin soruşturması sürüyor.

Foto:Arşiv

Diğer polisiye haberler…

METEHAN’DA ARABANIN BAGAJINDA ÜLKEYE GİRMEYE ÇALIŞAN 2 KİŞİ VE ARAÇ SÜRÜCÜSÜ TUTUKLANDI

Lefkoşa’da Metehan kara sınır kapısında dün bir aracın bagajına gizlenerek ülkeye kanunsuz girmeye çalışan iki kişi ve ona yardımcı olan bir kişi tutuklandı.

Polis açıklamasına göre, Güney Kıbrıs’ta ikamet eden D.R.(E-32), yönetimindeki bir araçla dün KKTC’ye geçmek için muhaceret işlemlerini yaptığı sırada, polis araçta arama yaptı. Aramada O.A.Y. (E-49) ve C.A.A.’nın (E-19) aracın bagaj kısmına gizlenerek KKTC’ye kanunsuz giriş yapmaya çalıştığı tespit edildi.

Bahse konu şahıslar tutuklandı.