Magazin

Akalın ve Kurt çifti tek celsede boşandı


 

 

HİRA’NIN VELAYETİNİ AKALIN ALDI:

Haciz olaylarının ardından eşi Okan Kurt’la 10 dakikalık bir duruşmada boşanan ünlü şarkıcı Demet Akalın, kızı Hira’nın velayetini aldı

 

Son dönemde haciz haberleri ile gündeme gelen ve zor günler geçiren Demet Akalın ve eşi Okan Kurt dün boşandı. Çift boşanacakları adliyeye, ayrı ayrı geldi. Saat 16.00’da görülen dava için hazır bulunan Demet Akalın ve Okan Kurt’un keyifsiz olduğu ise gözlerden kaçmadı. Anlaşmalı olarak boşanan çiftin davası Beykoz Adliyesi’nde görüldü. Tek celsede hukuki olarak 6 yıllık evliliklerini bitiren çiftin boşanma davası 10 dakika sürdü.

Eşi Okan Kurt’un 150 milyon TL’yi aşan borçlarından dolayı darboğaza giren Demet Akalın, geçtiğimiz gün Beykoz’daki evlerine gerçekleştirilen haciz işleminden sonra boşanma kararı almıştı. Eşi Okan Kurt’tan anlaşmalı olarak boşanacağı konuşulan Demet Akalın, sosyal medya hesaplarından eşinin soy ismini kullanmayı bırakmıştı.

Tek celselik boşanma çıkışta açıklama yapmayan Demet Akalın, “Formalite bir boşanma mı” sorusuna “Yok” demekle yetindi. Protokolde çift birbirlerinden nafaka ve tazminat talep etmedi. 4 yaşındaki kızları Hira’nın velayetinin ise anne Demet Akalın’a verildiği kaydedildi.

 
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı