Akacan, Şemsi Kazım’ı suçladı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Aralık 3, 2022
KıbrısManşet

Akacan, Şemsi Kazım’ı suçladı

Bulut Akacan

İş insanı Bulut Akacan sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada korumalarının yaralandığı saldırıyla ilgili iş insanı Şemsi Kazım’a yönelik suçlamalarda bulundu

 

Nadire BAHADİ


Girne’de önceki gün bıçaklı saldırıya uğrayan ve olay esnasında iki yakın koruması yaralanan iş insanı Bulut Akacan, saldırıyı aralarındaki bir arazi sorunu nedeni ile iş insanı Şemsi Kazım’ın yaptırdığını öne sürdü.

Akacan, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden isim vermeden yaptığı yazılı açıklamada “umarım adalet tüm millete davrandığı gibi bu zata da ayni muameleyi yapar. Gencecik çocukları hapse tıkmayı bildiği gibi bu insanları da hak ettikleri yere gönderir” ifadelerini kullandı. Akacan, yine sosyal medya üzerinden, anlaşmazlığın temeli olarak gösterdiği arazinin yanı başında canlı olarak yanladığı video açıklamasında ise, saldırı olayıyla ilgili isim vererek Şemsi Kazım’ı suçladı.

Yakın korumalarının iş insanı Şemsi Kazım tarafından gönderildiklerini söyleyen 2 kişi tarafından bıçakla yaralandığını iddia eden Akacan,  iddia ettiği 2 kişi tarafından bıçakla yaralandıklarını söyledi. Sosyal medya üzerinden paylaştığı videoda yaşadığı olayı anlatan Akacan, öldürmeye teşebbüste bulunanların adalet önünde gerekli cezaları alarak yargılanmasını istedi.

 

Akacan iş insanı Şemsi Kazım’ın adını verdi

Bulut Akacan, önceki gün yaşadığı bıçaklı saldırının ardından kamera karşısına geçerek açıklamada bulundu.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videoda 10 yıldır yaşadıkları evin önünde 2 arkadaşı iş insanı Şemsi Kazım tarafından gönderildiklerini iddia eden kişiler tarafından bıçaklandığını söyleyen Akacan, söz konusu arazinin başında çekmiş olduğu videoda kendi kullanımlarında olan ve mahkeme tarafından da onaylanan arazinin bir kısmına iş insanı Şemsi Kazım’ın ortak olduğunu söyledi.

Evin etrafında çöken kaldırımı belediyenin bilgisi dahilinde tamir etmeye çalıştıklarını ancak arazinin bir kısmına ortak olan Şemsi Kazım’ın sahibi olduğu şirketin iş araçlarını göndererek mülklerine tecavüz ettiklerini söyleyen Akacan, Şemsi Kazım’ın söz konusu araziye adamlarını gönderdiğini ve araziye giden kişilerin kendileri tarafından özel mülkleri olduğu söylenerek gönderildiğini anlattı. Akacan, gönderilen kişilerin ardından eli bıçaklı başka kişilerin geldiğini söyleyerek arkadaşlarının bıçaklandığını anlattı.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar