EkonomiEmlak

Ajda Pekkan, Feo Elegance projesini tercih etti

Süper Star Ajda Pekkan, KKTC’de 2016 yılının en iyi proje ödülünü alan Feo Elegance projelerini tercih ediyor…

 

AKACAN Group ve HASIRCILAR A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren FEO,  üslendiği misyonu ile KKTC’yi Türkiye ve dünyada gururla temsil etmeye devam ediyor.

akacan group

Kıbrıs, Türkiye, İngiltere, Mozambik ve dünyanın gözde ülkelerinde, birçok yatırıma imza atarak, yerli halkın yanı sıra Türkiye’nin seçkin insanlarınca tercih edilen Akacan Group projelerinden Feo Elegance Yaşam Alanı Projesi, “Türkiye’nin Süper Starlarından Ajda Pekkan’ın da tercihi oldu.

Ülkenin en iyi proje ödülüne layık görülen Akacan Group ile Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan Hasırcılar Holding ortaklığında, Girne’nin merkezinde inşa edilen Feo Elegance Yaşam Alanı projesi, bir Süper Star tarafından tercih edildi.

fantastic

Türkiye’nin Süper Star’ı Ajda Pekkan, yatırım için Kıbrıs’ın 2016 yılının en iyi proje ödülünü alan Akacan Şirketler Grubu’nun, Girne’nin merkezinde inşa edilen Feo Elegance Projesi’ni tercih etti.

Girne’nin merkezine inşa edilen Feo Elegance Yaşam Alanı Projesi’nin prestij ve zarafeti, dünyaca ünlü Süper Star Ajda Pekkan’ın da yatırımlarını adamıza yapmasını sağladı.

 ajda pekkan  

Pekkan, Feo Elegance ofislerini ziyaret etti

Bugün akşam üzeri,  Feo Elegance ofislerini ziyaret eden Ajda Pekkan, ofiste bulunan dünya standartlarında üretilmiş Feo Elegance maketini inceleyerek, Akacan Group Genel Müdürü Burçin Kencebay, Feo Elegance İç Mimarı ve Satış Müdürü Dürem Kaan ve Feo Investment personeli ile sohbet ederek, Akacan’ın yapılan, yapılmakta olan ve yapılacak olan projeleri hakkında da bilgi aldı.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı