Afra'nın güzelliği özgüvenden geliyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Şubat 4, 2023
Magazin

Afra’nın güzelliği özgüvenden geliyor

GÜZELLİĞİN SIRRI GÜVENDE SAKLI:

Başarılı oyuncu Afra Saraçoğlu; “Kendimi en güzel hissettiğim anlar, kendime en çok güvendiğim anlardır. Bu güven için de tabii ki küçük, büyük birçok etken devreye giriyor. Yaptığım işe olan inancım, çalıştığım ekipler ile olan iletişimim, güne başlarken kendimi zinde hissediyor oluşum…” diyor


 

Ateşle buzun buluşması gibi biraz o; hem bir çocuğun masum güzelliğini taşıyor üzerinde hem de seksi bir kadını. Hem sevimli, hem soğuk ve mesafeli. Son dönemin adından söz ettiren genç oyuncularından Afra Saraçoğlu’ndan bahsediyoruz. Afra fotoğraf karelerindeki ilgi çekici güzelliği kadar etkileyici bir sohbetle sesleniyor takipçilerine. Bakın sevenleri için neler anlatıyor:

 

Annenizin size güzellik tavsiyeleri oldu mu hiç?

Annem her zaman duruluğa önem verir. Doğal ve sade olmak bir insanı her zaman güzel gösterir.

 

En çok hangi durumlar güzel hissettirir size kendinizi?

Kendimi en güzel hissettiğim anlar, kendime en çok güvendiğim anlar. Bu güven için de tabii ki küçük, büyük birçok etken devreye giriyor. Yaptığım işe olan inancım, çalıştığım ekipler ile olan iletişimim, güne başlarken kendimi zinde hissediyor oluşum… Bir de her kadın gibi ben de günün ilk anından itibaren kendimi güzel hissederek güne başlarsam; saçım, makyajım, kıyafetim bana kendimi iyi hissettiriyorsa mutlu hissediyorum.

 

Cilt bakımı için neleri uyguluyorsunuz?

Cildimi öncelikle çok iyi temizliyorum. Ardından su bazlı bir kremle nemlendiriyorum. Tuzlu ve yağlı yiyeceklerden uzak duruyorum ve bol bol su içiyorum. Su bazlı bir nemlendirici, dudak koruyucusu, iyice temizlemek için de yüz yıkama jeli ve tonik kullanıyorum.

 

Makyaj hayatınızın merkezinde mi olur genellikle?

Günlük hayatta cildimi yormamak için çok fazla makyaj yapmıyorum. Açık tenli olduğum için renkli nemlendirici, şeftali tonları allık, dudağıma nude renkler ve hafif bir maskara sürüyorum.

 

Saçlarınıza hangi bakım yöntemlerini uyguluyorsunuz?

Saçlarımın sağlıklı görünmesi benim için çok önemli. Modeli ya da kesimi en iyi şekliyle ancak sağlıklı saçların gösterebileceğini düşünüyorum. Saç bakımıyla ilgili öğrendiğim ve cidden fark yarattığını gördüğüm sırrım şampuandan sonra saç bakım kremi uygulamak. Bu yüzden her yıkamada şampuandan sonra düzenli olarak saç tipime en uygun olan Pantene Onarıcı Koruyucu Saç Bakım Kremi’ni kullanıyorum. Saçlarım işim gereği çok sık ısı kullanılarak şekillendirildiği için haftada bir yeni Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Saç Bakım Kürü’nü kullanıyorum. Rutin bakımımı yoğun bir şekilde destekleyerek saçlarımın en iyi haline dönüşmesine yardımcı oluyor.

 

Tarzla ilgili yeniliklere açık olduğunuz söylenebilir mi?

Bir kıyafetin çok fazla dekolteli olması beni rahatsız eder. Mesela giydiğim kıyafette göğüs dekoltesi varsa bacak ve sırt dekoltesi olmamasına dikkat ederim. Makyajda da öyle. Yaptığım makyajda eğer gözlerimi ön plana çıkardıysam, dudağı daha nude tutmaya özen gösteririm. Bunların dışında yeniliklere her zaman açığım tabii ki.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
1
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar