Kıbrıs

Acu ailesinin evine ateş düştü


Ülke genelinde yaşanan ölümlü trafik kazalarına dün bir yenisi daha eklendi. Mağusa-Lefkoşa anayolunda dün sabahın ilk saatlerinde yaşanan kaza sonucu 29 yaşındaki Fatih Acu yaşamını yitirdi. İlk 8 ayında trafikte yaşamını yitirenlerin sayısı 17’ye yükseldi

 

Trafik terörü KKTC’de her yıl onlarca can alıyor. Ülkemizde gün geçmiyor ki bir veya daha fazla trafik kazası meydana geliyor. Kazaların birçoğu araçların hasar görmesi ile sonuçlanırken birçok kazada araç sürücüleri veya araçlarda yolcu olarak bulunan kişiler ya da yayalar yaralanıyor, bazı kazalar ölümle neticeleniyor.

Ülke genelinde meydana gelen ölümlü trafik kazalarına dün bir yenisi daha eklendi.

Gazimağusa-Lefkoşa anayolunda saat 01.00 sıralarında meydana gelen trafik kazası sonucu Korkuteli’nde ikamet eden 29 yaşındaki Fatih Acu hayatını kaybetti.

 

Direksiyon hakimiyetini kaybetti 3 takla attı

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre Mağusa-Lefkoşa anayolunda dün sabah meydana gelen kaza, Fatih Acu’nun yönetimindeki NM 404 plakalı salon araç ile Gazimağusa’dan Lefkoşa istikametine doğru seyrederken yolun soluna doğru virajlaşan kısmına geldiğinde dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek aracının yoldan çıkıp boş tarla içerisinde üç takla atması sonucu yaşandı.

 

Hayata tutunamadı

Kaza sonucu ağır yaralanan araç sürücüsü Acu, kaldırılmış olduğu Gazimağusa Devlet Hastanesi acil serviste yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Genç sürücü, saat 02.10’da yaşamını yitirdi.

8 ayda 17 ölüm

Ülke genelinde bu yılın ilk 8 ayında meydana gelen ölümlü trafik kazalarında yaşamını yitiren kişi sayısı, Mağusa-Lefkoşa anayolunda dün sabahın ilk saatlerinde yaşanan kaza sonucu 29 yaşındaki Fatih Acu’nun yaşamını yitirmesi ile 17’ye yükseldi.

 
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı