Spor

Abazya tatile gelmedi: 59-76 
HAFİFE ALDIK:
KKTC A Milli Takımı ile Abazya arasında dün akşam Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda oynanan maçta takımımız rakibi önünde hiçbir varlık gösteremedi ve sahadan 76-59 mağlup ayrıldı. İki takım bu akşam Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda saat 19.00’da karşılaşacaklarKKTC A Milli Takımı ile Abazya arasında dün akşam Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda oynanan maçta takımımız rakibi önünde hiçbir varlık gösteremedi ve sahadan 76-59 mağlup ayrıldı.
KKTC Basketbol Federasyonu’nun davetlisi olarak KKTC’de bulunan Abazya Basketbol Federasyonu Milli Takımı dün akşam Girne’de KKTC Basketbol Milli Takımı ile hazırlık maçında karşı karşıya geldi.
Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nun soğutma sisteminin olmaması nedeniyle salona gelen sporseverler aşırı sıcak altında maç izlediler.
Konuk Abazya takımı karşılaşmanın başından itibaren üstün bir oyun oynarken attığı üç sayılarla dikkat çekti. Maçı Abazya 17 sayı farkla 76-59 kazandı. İki takım bu akşam saat 19.00’da Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda bir kez daha karşı karşıya gelecek.

İKİ TAKIM BİR ARADA:
Maç öncesi iki takım oyuncuları ve federasyon yetkilileri bir arada hatıra fotoğrafı çektirdiler

Başa dön tuşu