FutbolSpor

8 takım top başı yapıyor


6 SÜPER LİG, 2 BİRİNCİ LİG TAKIMI SAHAYA İNİYOR:

Süper Lig’de Gençlik Gücü, Cihangir, Türk Ocağı, Lefke, Hamitköy ve Düzkaya, Birinci Lig’de ise Mesarya ve Karşıyaka yeni sezonun resmi açılışını bugün yapacak.

Futbolda yeni sezon hazırlıklarını sürdüren takımlar saha çalışmalarına başladı. Salon çalışmaları ile hazırlıklarını başlatan takımlardan yedisi bugün sahaya inecek. Süper Lig’de 5 ve Birinci Lig’den de 2 takım saha çalışmalarına bugün başlayacak.

Süper Lig’de Gençlik Gücü, Cihangir, Türk Ocağı, Hamitköy ve Düzkaya, Birinci Lig’de ise Mesarya ve Karşıyaka yeni sezonun resmi açılışını bugün yapacak.

 

CİHANGİR 3 YENİ YABANCI GETİRİYOR

Süper Lig ekiplerinden Cihangir 2019-2020 resmi sezon açılışını bugün yapıyor. Teknik Direktör Hasan Burgaç yönetiminde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Cihangir ilk saha çalışmasın bugün saat 18.00’da kendi sahasında gerçekleştirecek.

Takım kaptanı Fırat’ın Yenicami’ye gitmesi yanında geçtiğimiz sezondan sorun yaşanan futbolcular Salih Say ve Ertan Bulut ile de yollarını ayıran Cihangir, Gençlik Gücü’nden Gökhan Özer, Yenicami’den Behiç Kum ve Ozanköy’den kaleci Mehmedemin’i transfer eden Cihangir yabancılarına ise bu hafta kavuşacak.

Geçtiğimiz sezonki yabancı futbolcuları ile yeni sezonda şimdilik anlaşma sağlamayan Cihangir 3 yeni yabancı futbolcuyu adaya getirtmeye hazırlanıyor.

 Başa dön tuşu