Güney Kıbrıs

64 kilo tütün ele geçirildiLarnaka Havaalanı’nda bir kadın ve iki erkek şahsın valizlerinde yapılan aramada 64 kilo tütün, 3 paket 180 gram ağırlığındaki filitre ve 200 gr sigara ele geçirildiği bildirildi…

Larnaka Havaalanı’nda bir kadın ve iki erkek şahsın valizlerinde yapılan aramada 64 kilo tütün, 3 paket 180 gram ağırlığındaki filitre ve 200 gr sigara ele geçirildiği bildirildi.

Kıbrıs Haber Ajansı’nda yer alan habere göre, Larnaka Havaalanı polisinin şüpheli gördüğü ve bagajlarında yaptığı aramada Gold Virginia ve Amber Leaf marka tütün yine aynı marka fililtle ele geçirildiği bildirildi.

Dün geceki operasyonda şüpeli üç sahsın birinin kadın, ikisinin de erkek olduğu ve bahse konu şahısların Kıbrıslı Türk oldukları iddia edildi.

Zanlı üç şahıs üzerinde bulunan 64 kilo tütün, 3 paket 180 gram ağırlığındaki filitre ve 200 gr sigaraya el konulduğu, şahısların Larnaka Havaalanı polisi tarafından gözaltına alındığı bildirildi. Şahıslarla ilgili detaylı soruşturmanın ardından ilgili mahkemeye sevk edilecekleri kaydedildi.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı